REPERTUAR KINA ODEON NA OKRES 26.06-02.07.2020 R.

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: REPERTUAR KINA ODEON NA OKRES 26.06-02.07.2020 R. Film, fotografia sochaczew

Już w najbliższy PIĄTEK📆 26.06.2020, startuje ⚡NOWY REPERTUAR⚡ a w nim 🔥2 PREMIERY🔥 oraz 👍2 PRZEDPREMIERY👍, których nie można przegapić. Zresztą zobaczcie sami:

PREMIERY:
⭐TYLKO SPRAWIEDLIWOŚĆ - śledzi losy młodego prawnika Bryana Stevensona i jego walki o sprawiedliwość, która przejdzie do historii. Jako absolwent Harvardu, Bryan mógł przebierać w lukratywnych ofertach pracy. Zamiast tego udaje się do Alabamy, żeby reprezentować niesłusznie skazanych lub tych, których nie stać na rzetelnego obrońcę.
zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=d08Th5HyEmU
⭐EASTERN - Szokująca wizja Polski. W świecie regulowanym bezwzględnym, patriarchalnym kodeksem dwie młode dziewczyny, w imię honoru swych rodzin, muszą dokończyć krwawą wendetę.
zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=xgEmlPxVHVA

PRZEDPREMIERY:
⭐POJEDYNEK NA GŁOSY - Cudowna, pełna humoru i wzruszeń opowieść inspirowana prawdziwą przyjaźnią. Film pełen dobrej energii i muzycznych przebojów.
zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=ITFIiMWwoQM
⭐BABYTEETH - pełen humoru portret nastolatki, która uczy się przekraczać wszelkie granice w ekstremalny sposób.Milla, poważnie chora nastolatka, zakochuje się w Mosesie - chłopaku z problemami. To zmienia ją i jej rodzinę. Jednak rodzice dla ukochanej córki zrobią wszystko...
zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=_aDVNP30GBA

Bilrty do nabycia na www.kinoodeon.pl oraz w kasach kina ul. Stefana Żeromskiego 8.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy