Reprezentacja na zawody międzypowiatowe

Reprezentacje szkół podstawowych dziewcząt

 i chłopców na zawody międzypowiatowe

16.10.2015 r. – Kamion

 

Szkoły podstawowe

 

Klasa IV i młodsi

Dziewczęta

  1. Jasińska Julia                          2006 – SP Śladów
  2. Markiewicz Dominika           2005 – SP Nr 3 Sochaczew
  3. Kubiak Weronika                   2005 – SP Śladów
  4. Starbała Aleksandra               2005 – SP Nr 2 Sochaczew
  5. Gabryś Julia                           2005 – SP Śladów
  6. Celarek Natalia                      2006 – SP Śladów

 

Klasa IV i młodsi

Chłopcy

  1. Tyl Eryk                                 2005 – SP Nr 7 Sochaczew
  2. Łyczywek Dominik               2005 – SP Śladów
  3. Nowakowski Michał              2005 – SP Nr 2 Sochaczew
  4. Kryś Bartek                           2005 – SP Nr 3 Sochaczew
  5. Nowicki Oskar                       2005 – SP Brochów
  6. Krupa Mateusz                      2005 – SP Nr 2 Sochaczew

 

Klasa V

Dziewczęta

  1. Boczkowska Łucja                2004 – SP Nr 4 Sochaczew
  2. Wiciak Aleksandra                2004 – SP Młodzieszyn
  3. Szafran Jagoda                      2004 – SP Gawłów
  4. Skrzępek Julia                        2004 – SP Kozłów Biskupi
  5. Więckowska Natalia              2004 – SP Nr 7 Sochaczew
  6. Orłowska Natalia                   2004 – SP Rybno
  7. Michalska Sandra                  2004 – SP Iłów
  8. Kacprzak Beata                     2004 – SP Brochów
  9. Kuchta Anna                         2004 – SP Paprotnia
  10. Dobrzyńska Roksana                         2004 – SP Śladów
  11. Grzybowska Kinga                2004 – SP Paprotnia
  12. Mikołajczyk Zuzia                 2004 – SP Nr 3 Sochaczew

 

Klasa VI

Dziewczęta

  1. Wosińska Julia                       2003 – SP Śladów
  2. Lewandowska Weronika       2003 – SP Feliksów
  3. Nowak Kamila                       2003 – SP Rybno
  4. Wierzbicka Amelia                2003 – SP Młodzieszyn
  5. Dąbrowska Liwia                  2003 - SP Teresin
  6. Sobótka Karolina                   2003 – SP Iłów
  7. Wilczek Weronika                 2003 – SP Nr 7 Sochaczew
  8. Płocińska Nikola                    2003 – SP Kozłów Biskupi
  9. Gołąb Zuzanna                      2003 – SP Teresin
  10. Stępniak Karolina                  2003 – SP Śladów
  11. Duplicka Ewelina                  2003 – SP Młodzieszyn
  12. Tempczyk Dorota                  2003 – SP Kozłów Biskupi

 

Klasa V

Chłopcy

  1. Zygmunciak Kacper              2004 – SP Nr 4 Sochaczew
  2. Jaworski Mateusz                  2004 – SP Nr 3 Sochaczew
  3. Olejniczak Patryk                  2004 – SP Nr 4 Sochaczew
  4. Szczerbik Oliwer                   2004 – SP Nr 3 Sochaczew
  5. Orliński Kacper                      2004 – SP Janów
  6. Pietruszewski Jan                   2004 – SP Kąty
  7. Pisarek Łukasz                       2004 – SP Gawłów
  8. Karpiński Rafał                      2004 – SP Iłów
  9. Bajurski Norbert                    2004 – SP Teresin
  10. Grzegorowski Tymoteusz      2004 – SP Nr 4 Sochaczew
  11. Żakowski Maksymilian          2004 – SP Kozłów Biskupi
  12. Pytkowski Cezary                  2004 – SP Kozłów Biskupi

 

Klasa VI

Chłopcy

  1. Szufliński Filip                       2003 - SP Nr 2 Sochaczew
  2. Jażdżyk Bartosz                     2003 - SP Kozłów Biskupi
  3. Kuziński Konrad                   2003 - SP Nr 7 Sochaczew
  4. Góralczyk Michał                  2003 – SP Paprotnia
  5. Michalski Wiktor                   2003 – SP Nr 2 Sochaczew
  6. Stępień Aleksander                2003 – SP nr 7 Sochaczew
  7. Gradowski Bartłomiej           2003 – SP Nr 2 Sochaczew
  8. Olkowicz Piotr                       2003 – SP Kaptury
  9. Wysocki Mateusz                  2003 – SP Teresin
  10. Idziak Patryk                         2003 – SP Iłów
  11.  Ambroży Bartosz                  2003 – SP Kozłów Biskupi
  12. Kacprzak Paweł                     2003 – SP Młodzieszyn

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy