RIO, I LOVE YOU -zaproszenie na bezpłatny seans filmowy

/ 8 zdjęć
Zdjęcia i foto: RIO, I LOVE YOU -zaproszenie na bezpłatny seans filmowy Film, fotografia sochaczew
+3

3 września,w sobotę o godz. 17.00 W Sochaczewskim Klubie Filmowym,po wakacyjnej przerwie pragniemy zaprosić Państwa na film prod.brazylijskiej pt.: RIO,I LOVE YOU. Do najbardziej roztańczonego miasta świata,znane ze swojej zmysłowości i piękna w dziesięciu historiach miłosnych.


RIO,I LOVE YOU  to celebracja miłości,widziana oczami grupy świetnych reżyserów współczesnego kina światowego.To filmowy kalejdoskop związków - tych ulotnych i tych na całe życie,będących w kryzysie,gorzkich,pełnych czułości oraz takich, które mogą zdarzyć się tylko w Rio.


W mini - dziele każdy z reżyserów ma zaledwie 3 min,aby przykuć uwagę i zawrzeć swój styl.Niezmiennym  dla nich mianownikiem pozostaje miłość. Uczucie w RIO,I LOVE YOU ma wiele wymiarów, ale przede wszystkim jest opowiedziana z dużą czułością na detal. Reżyserzy wychwytują spojrzenia,muśnięcia,gesty i z nich tkają poszczególne historie o parach zakochanych w tańcu,parach podzielonych ogromną różnicą wieku,parach poróżnionych kulturą i pochodzeniem.

Powaga  równoważy się tu z poczuciem humoru. Iskrzy uczuciami,rzuca wyzwaniami,raz po raz stara się wpleść w to gorzki akcent. 


Filmowi towarzyszy cała plejada aktorskich gwiazd m.in.: Vincent Cassel, Harvey Keitel, John Torturro czy Vanessa Paradise.


Posyła gorący całus z seksownego miejsca i grzeje w sercu.

Film trwa 98 min. Wstęp wolny.

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy