,,Rodzina na medal" turniej tenisa stołowego

Zdjęcia i foto: ,,Rodzina na medal" turniej tenisa stołowego Tenis stołowy sochaczew

W niedzielę 1 grudnia na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Kusocińskiego 2 w Sochaczewie  odbył się turniej ,,RODZINA MA MEDAL". To już ósma edycja tego wydarzenia. 


W niedzielny poranek w hali MOSiR - u rozbrzmiewały dźwięki odbijanych piłeczek i dziecięcego śmiechu. To wszystko za sprawą odbywającego się tego dnia turnieju tenisa stołowego ,,Rodzina na medal". Z roku na rok wydarzenie cieszy się coraz większą popularnością. Jak czytamy na stronie SKTS:


,,Większość pojedynków było bardzo zaciętych i obfitowała w efektowne zagrania, a o ich przebiegu decydowały gry deblowe. Doceniona została każda rodzina. Wszyscy otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe, a pierwsza trójka w każdej kategorii wiekowej – medale oraz puchary. Nagrodzeni zostali również najlepsi zawodnicy turnieju, którymi zostali Bartłomiej Gala (kat. dzieci młodszych) i Damian Mlekicki (kat. dzieci starszych) oraz najmłodsza uczestniczka – 5 letnia Wiktoria Goryniak."


Nagrody zostały ufundowane przez Piotra Osieckiego - Burmistrza Miasta Sochaczew i Mirosława Orlińskiego – Wójta Gminy Sochaczew. Swoje vouchery przekazało również Kino Odeon. 


Miejsca medalowe Turnieju „RODZINA NA MEDAL”:


Kategoria Dzieci Młodszych (5-11 lat):

I Miejsce Julia, Bartłomiej i Eligiusz Gala,

II Miejsce Piotr i Krzysztof Andryszczyk,

III Miejsce Lena i Piotr Szepieczko


Kategoria Dzieci Starszych (12-18 lat):

I Miejsce Damian i Krzysztof Mlekiccy,

II Miejsce Dawid i Andrzej Rozbiccy,

III Miejsce Aleksandra i Andrzej Lenart.(źródło, zdj. SKTS)

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy