"Rodzina Razem" - piknik z okazji Dnia Dziecka

/ 2 zdjęć

Już 4 czerwca, w najbliższą niedzielę, w Teresinie swoje wyjątkowe Święto będą miały dzieci z naszej Gminy. Zapraszamy bowiem mieszkańców na Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka "Rodzina Razem".
Od godziny 15.00 do 19.00 na naszych najmłodszych i tych trochę starszych czekać będzie mnóstwo atrakcji.
Na scenie wystąpią dzieci i młodzież z sekcji wokalnej Teresińskiego Ośrodka Kultury a także Pogotowie Artystyczne z programem "Ciotki Chichotki".
Poza tym będzie również sportowo. Zapraszamy na mecz towarzyski dzieci w unihokeja i piłkę nożną, a także na gry i zabawy z nagrodami a także pokaz freestyle football z Międzynarodowym Mistrzem Niemiec Adrianem Duszakiem. Biblioteka zaprosi na konkurs a "FIKU MIKU" na wiele wspaniałych animacji. Zapraszamy również do zapoznania się z akcją KOPERTA ŻYCIA.
Nie zabraknie również zjeżdżalni, kucyków i innych atrakcji Wesołego Miasteczka, które w tym dniu dla naszych dzieci są darmowe.
Organizatorami imprezy są Wójt i Rada Gminy Teresin, Teresiński Ośrodek Kultury, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Teresinie.
Zapraszamy gorąco na teren po dawnej szkole podstawowej w Teresinie przy Al. XX-lecia.

 

0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy