Rodzinna wigilia RC Orkan Sochaczew

/ 40 zdjęć
Zdjęcia i foto: Rodzinna wigilia RC Orkan Sochaczew Spotkania, jubileusze sochaczew
+35

12 grudnia na hali MOSiR w Sochaczewie odbyło się spotkanie wigilijne rodziny Orkana na którą składają się nie tylko zawodnicy, kibice, trenerzy, ale również partnerzy biznesowi.

Licznie zgromadzonych gości jako pierwszy przywitał wiceprezes RC Orkan Robert Małolepszy. Następnie wszyscy uczestnicy wspólnie zaśpiewali kolędy, po czym głos zabrał prezes Mieczysław Głuchowski:

,,Wigilia kojarzy nam się z ciepłem domowym. My dzisiaj spotykamy się w gronie rodziny rugbowej. Rodziny, która jest niezwykle wartościowa dla całego miasta, ale również dla poszczególnych osób. Tutaj kształtujemy charaktery, tutaj zdobywamy sukcesy (...) W Nowym Roku życzę Wam spełnienia marzeń nie tylko sportowych, ale również tych indywidualnych." 

Życzenia świąteczne złożyli również przedstawiciele Urzędu Miasta, Sylwester Kaczmarek - przewodniczący rady miejskiej oraz Agata Kalińska - naczelnik Wydziału Sportu i Organizacji Pozarządowych. 

,,Chciałem pogratulować Wam wyników i tylu zwycięstw. Jest to najlepsza reklama dla Sochaczewa. Dzięki Wam nasze miasto znane jest w całej Polsce. Życzę Wam, aby te święta Was zrelaksowały. Żebyście spędzili je w rodzinnym gronie. Życzę Wam również bogatego Mikołaja i szczęśliwego Nowego Roku."- mówił przewodniczący rady miejskiej, Sylwester Kaczmarek 

,,Czego tu życzyć sportowcom? Sportowcom trzeba życzyć jedynie sukcesów, siły i wiary, że ten 2020 rok będzie dla Was szczęśliwy." - życzyła zawodnikom RC Orkan naczelnik Wydziału Sportu i Organizacji Pozarządowych, Agata Kalińska  

Tuż przed oficjalnym poświęceniem opłatka Paweł Adamczyk, szef kibiców RC Orkan wręczył specjalne wyróżnienia: dla najlepszego zawodnika z formacji ataku i z formacji młyna oraz za najlepszą akcję rundy. 

,,Na zakończenie sezonu, kiedy opadły już emocje zorganizowaliśmy na naszej grupie kibicowskiej na fb ankietę, która miała wyłonić najlepszych zawodników jeśli chodzi o rundę jesienną. Podzieliliśmy klasyfikację na dwie części: jeden zawodnik z formacji ataku, drugi z formacji młyna. Rywalizacja była bardzo zacięta niemal do końca. Ostatecznie nie udało nam się wyłonić jednego zawodnika i w związku z tym przyznajemy nagrodę dwóm zawodnikom z formacji ataku, jednemu z formacji młyna oraz dodatkowo nagradzamy również najlepszą akcję rundy."

Tego wieczoru wyróżnienia otrzymali:

- formacja ataku: ex aequo Michał Kępa i Adrian Pętlak;

- formacja młyna: Mateusz Pawłowski;

- najlepsza akcja rundy: Bartłomiej Sadowski.

Następnie odbyło się oficjalne poświęcenie opłatka, po czym wszyscy zgromadzeni zostali zaproszeni do wigilijnego stołu. Całość dopełniały przepiękne kolędy oraz pastorałki w wykonaniu Mariusza Winnickiego, lidera zespołu Classic. My również życzymy Orkanowi samych sukcesów, siły, a także spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku.  


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy