Rowery damskie - najnowsze propozycje na tegoroczny sezon

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Rowery damskie - najnowsze propozycje na tegoroczny sezon Promocja regionu sochaczew

Kobiety są wyszczególnione w świecie jednośladów i zawsze producenci oferują szeroką ofertę konstrukcji przeznaczonych wyłącznie dla nich. Rowery damskie wyróżniają się nie tylko obniżoną górną rurą ramy, lecz przede wszystkim punktami styku dopasowanymi do potrzeb kobiet. Inna anatomia sprawia, że wygodniej jest jeździć na specjalnie dostosowanym siodełku, opierając dłonie o wygodniejsze chwyty. Sprawdźmy więc, dlaczego warto decydować się na rowery damskie i gdzie najlepiej je kupować.

 

Rowery damskie - konstrukcja dopasowana do potrzeb kobiet

 

Jak już wspomnieliśmy, rowery damskie różnią się od męskich przede wszystkim dopasowaniem poszczególnych komponentów, jak i obniżoną górną rurą ramy lub jej całkowitym brakiem. Kobiety mają jednak ten komfort, że jeżeli zależy im na konkretnym modelu jednośladu i jego wydajności, to mogą bez problemu go nabyć, a następnie jedynie dopasować do własnych potrzeb niektóre komponenty. To działa również w drugą stronę - często mężczyźni o obniżonej sprawności fizycznej mogą jeździć na jednośladzie wyłącznie dzięki damskiej, obniżonej ramie. Początkujące kobiety z pewnością docenią możliwości, jakie dają im rowery damskie. Już z pierwszą jazdą poczują komfort, jaki niesie za sobą użycie dopasowanych do ich potrzeb komponentów, a także docenią możliwość łatwego wsiadania i schodzenia z jednośladu.

 

Rowery damskie, tak jak i modele unisex, można znaleźć w różnych konstrukcjach. Najczęściej kobiety kojarzy się z modelami miejskimi - wyposażonymi jedynie w dolną, bardzo niską rurę, umożliwiającą jazdę w wyprostowanej pozycji, zarówno w spodniach, jak i zwiewnej sukience. Takie konstrukcje sprawdzą się u kobiet, które poruszają się wyłącznie ścieżkami rowerowymi, po mieście, pragną komfortowo dojeżdżać do pracy i na zakupy. Nieco bardziej uniwersalne będą już modele crossowe, które również znajdziemy w wersji dla kobiet. Te zwinne pojazdy zabiorą nas nie tylko przygotowanymi trasami, ale i umożliwią przejazd okolicznym parkiem lub lasem. Jeżeli planujemy dłuższe podróże, to dobrym wyborem będzie rower trekkingowy, który ma geometrię dopasowaną do pokonywania wielu kilometrów, a dodatkowo jest wyposażony tak, by nam było wygodnie zabrać ze sobą dużo bagażu. Rowery damskie szosowe również coraz częściej znajdziemy w ofertach znanych producentów. Panie również bez problemu znajdą dostosowane do siebie jednoślady górskie, jak i wszystkie wyżej wymienione typy w wersji z napędem elektrycznym.

 

 

Dwukołowce dla kobiet - gdzie kupować

Rowery damskie online i stacjonarnie można kupić w sklepach Bikesalon. W nich spotkamy doświadczonych doradców i specjalistów w zakresie jednośladów. Wybierając się do odpowiedniego sklepu z pewnością wyjdziemy z niego z właściwie dobranym do naszych potrzeb produktem, zadowoleni i szczęśliwi. Rowery damskie Warszawa i rowery damskie Gdańsk to szeroka oferta jednośladów przeznaczonych dla kobiet, o różnych typach i konstrukcjach. Osobiste przetestowanie sprzętu daje nieporównywalną możliwość upewnienia się w słuszności swojej decyzji, a skorzystanie z porady profesjonalnego doradcy umożliwi rozwianie wszelkich wątpliwości i dobranie wszystkich potrzebnych dodatków.

 

Wybierając rowery damskie zawsze powinniśmy kierować się tym, po jakich trasach planujemy jeździć. Dzięki temu jednoślad będzie w pełni dopasowany do naszych potrzeb, a my będziemy w stanie w pełni wykorzystać jego możliwości. 

 

Zainteresowany zakupem? Kup online na -> BikeSalon.pl lub odwiedź jeden z naszych punktów stacjonarnych:

Warszawa, ul. Wrocławska 25

Warszawa, ul. Ostrobramska 38b

Gdańsk, aleja Grunwaldzka 211

Źródło: Sklep i Serwis rowerowy BikeSalon.pl

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy