Rozbój na ulicy Żeromskiego, sprawcom grozi 12 lat więzienia

Zdjęcia i foto: Rozbój na ulicy Żeromskiego, sprawcom grozi 12 lat więzienia Rozboje, napady, przemoc sochaczew

W nocy z 25 na 26 września br. na ul. Żeromskiego w Sochaczewie 21-letni obywatel Ukrainy spożywał alkohol z przypadkowo poznaną kobietą i jej dwoma kolegami. Nagle mężczyźni rzucili się na obcokrajowca, pobili go i okradli, zabierając mu pieniądze, telefon i dokumenty. Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego sochaczewskiej komendy ustalili sprawców rozboju. Grozi im 12 lat więzienia. Sąd zastosował wobec obu mężczyzn dozór policyjny jako środek zapobiegawczy.

 

Dwaj mieszkańcy Sochaczewa odpowiedzą przed sądem za rozbój dokonany na młodym obywatelu Ukrainy. Do zdarzenia doszło w nocy z 25 na 26 września. 21-latek wspólnie z przypadkowo poznaną kobietą i jej dwoma kolegami pili alkohol przy ul. Żeromskiego w Sochaczewie. W pewnym momencie rzucili się na Ukraińca, pobili go i okradli z pieniędzy, telefonu i dokumentów.

Sochaczewscy kryminalni ustalili obu sprawców pobicia i grabieży. W miejscu zamieszkania 40-letniego sochaczewianina policjanci znaleźli pochodzący z napadu telefon komórkowy. Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzut rozboju. Za popełniony czyn grozi im do 12 lat pozbawienia wolności. Teraz są pod dozorem policyjnym.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy