Rozbój w Malesinie

Zdjęcia i foto: Rozbój w Malesinie Rozboje, napady, przemoc sochaczew

Policjanci z referatu operacyjno-rozpoznawczego sochaczewskiej komendy zatrzymali trzech mężczyzn (24-27 lat) podejrzanych o rozbój, do którego doszło w minioną środę. Mężczyznom grozi do 12 lat więzienia. 


Jak wynika z poczynionych ustaleń, w miejscowości Malesin do 18-latka jadącego rowerem podjechał samochód. Mężczyźni, którzy wysiedli z pojazdu zażądali od rowerzysty pieniędzy. Mężczyzna odmówił i odjechał. Podejrzani dogonili go jednak, pobili, zabrali rower, a później odjechali.

 

Pokrzywdzony zapamiętał początkowe litery z numeru rejestracyjnego, które przekazał policji. Mundurowym niemal natychmiast udało się ustalić jednego ze sprawców, a w wyniku podjętych ustaleń operacyjnych zatrzymano kolejne dwie osoby.

 

Jeden z podejrzanych, w momencie, gdy pojawili się u niego policjanci próbował schować się na strychu. Udało się zatrzymać wszystkich mężczyzn biorących udział w rozboju. Zatrzymanych osadzono w policyjnym areszcie, gdzie czekają na przedstawienie zarzutów. Funkcjonariusze odzyskali także skradziony rower.

 

Autor sierż. Joanna Olszar

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy