Rozbój z użyciem noża na 22-latku: sprawcy w rękach policji

Zdjęcia i foto: Rozbój z użyciem noża na 22-latku: sprawcy w rękach policji Rozboje, napady, przemoc sochaczew

Sochaczewscy operacyjni ustalili i zatrzymali trzech mężczyzn podejrzewanych o rozbój z użyciem noża, do którego doszło na początku września. Sąd zastosował wobec wszystkich trzech sprawców środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Za popełnione przestępstwa zatrzymanym grozi kara nie krótsza niż 3 lata pozbawienia wolności.

 

Na początku września w Teresinie doszło do rozboju z użyciem noża na 22-latku. Do młodego sochaczewianina podeszło trzech mężczyzn i grożąc użyciem noża kazali mu odejść z nimi na bok. Chwilę później zabrali mu odzież, obuwie i zegarek, a następnie oddalili się z miejsca.

Dzięki zaangażowaniu sochaczewscy kryminalni szybko ustalili i zatrzymali wszystkich trzech sprawców. Okazali się nimi mieszkańcy Teresina i Błonia. Są w wieku od 22 do 30 lat.

Policjanci po zatrzymaniu doprowadzili sprawców do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszeli zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Teraz za popełnione przestępstwo grozi im do 12 lat pozbawienia wolności. Sędzia zadecydował o zastosowaniu wobec zatrzymanych środka zapobiegawczego w postaci trzymiesięcznego aresztu.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy