Rozkład jazdy autobusów ZKM w Dniu Wszystkich Świętych

Zdjęcia i foto: Rozkład jazdy autobusów ZKM w Dniu Wszystkich Świętych  Komunikacja publiczna sochaczew

W dni związane z obchodzeniem Uroczystości Wszystkich Świętych (31 października, 1 listopada, 2 listopada) zostanie tymczasowo zmodyfikowany rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej.

W środę, 31 października i w Zaduszki, 2 listopada autobusy ZKM kursować będą jak w dni robocze, natomiast linia „LC” w tych dniach kursować będzie w godzinach 8.50-15.15 od Cmentarza Komunalnego do Kozłowa Biskupiego przez ulice Trojanowską, Staszica, Traugutta, dworzec PKP, ul. 15 sierpnia, Malesin, Kozłów szkoła aż do kapliczki w Kozłowie Biskupim.

W dzień Wszystkich Świętych (1 listopada) autobusy będą kursować jak w dni świąteczne, a linia „LC” kursować będzie w godzinach 8.00-15.35 z dworca PKP do Cmentarza Komunalnego ulicami Piłsudskiego, al. 600 lecia i Trojanowską; w godzinach 9.00-14.00 od osiedla Korczaka do Cmentarza Komunalnego trasą – Wyszogrodzka, Chodakowska, Kistki, Trojanów, Trojanowska, a także w godzinach 8.50-15.15 z Cmentarza Komunalnego do Kozłowa Biskupiego przez ulice Trojanowską, Staszica, Traugutta, dworzec PKP, ul. 15 sierpnia, Malesin i szkołę w Kozłowie Biskupim do kapliczki. Więcej szczegółowych informacji znajdować się będzie na przystankach autobusowych.

Co więcej, ze względu na planowane włączenie do ruchu ulicy Trojanowskiej 29 października zmieni się również rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy