Zaloguj się do konta

Rozkład jazdy autobusów ZKM w Dniu Wszystkich Świętych

Redakcja
2018-10-21
Komunikacja publiczna

W dni związane z obchodzeniem Uroczystości Wszystkich Świętych (31 października, 1 listopada, 2 listopada) zostanie tymczasowo zmodyfikowany rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej.

W środę, 31 października i w Zaduszki, 2 listopada autobusy ZKM kursować będą jak w dni robocze, natomiast linia „LC” w tych dniach kursować będzie w godzinach 8.50-15.15 od Cmentarza Komunalnego do Kozłowa Biskupiego przez ulice Trojanowską, Staszica, Traugutta, dworzec PKP, ul. 15 sierpnia, Malesin, Kozłów szkoła aż do kapliczki w Kozłowie Biskupim.

W dzień Wszystkich Świętych (1 listopada) autobusy będą kursować jak w dni świąteczne, a linia „LC” kursować będzie w godzinach 8.00-15.35 z dworca PKP do Cmentarza Komunalnego ulicami Piłsudskiego, al. 600 lecia i Trojanowską; w godzinach 9.00-14.00 od osiedla Korczaka do Cmentarza Komunalnego trasą – Wyszogrodzka, Chodakowska, Kistki, Trojanów, Trojanowska, a także w godzinach 8.50-15.15 z Cmentarza Komunalnego do Kozłowa Biskupiego przez ulice Trojanowską, Staszica, Traugutta, dworzec PKP, ul. 15 sierpnia, Malesin i szkołę w Kozłowie Biskupim do kapliczki. Więcej szczegółowych informacji znajdować się będzie na przystankach autobusowych.

Co więcej, ze względu na planowane włączenie do ruchu ulicy Trojanowskiej 29 października zmieni się również rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej.

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Czytaj więcej


e-Sochaczew Top 5

Sprawy urzędowo-administracyjne11

Ulotki dostarczane przez Pocztę Polską - oczernianie jednego z kandydatów?

Sprawy urzędowo-administracyjne7

Wybory 2020 - kilka pytań

Sprawy urzędowo-administracyjneDziś2

Urząd Miejski - jest szansa na nowy wygląd budynku

WypadkiDziś

Zderzenie ciężarówki z osobówką w Paprotni

Sprawy urzędowo-administracyjne

Park Linowy Sochaczew - nowe, niższe ceny biletów

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc