Zaloguj się do konta

Rozkład jazdy pociągów od 9 grudnia 2018

Redakcja
2018-11-15
Komunikacja publiczna

Koleje Mazowieckie wprowadzają modyfikacje w rozkładzie jazdy pociągów. 


Od dnia 9 grudnia 2018 roku będzie obowiązywać nowa edycja rozkładu jazdy pociągów. Zamiany są związane z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Wprowadzone modyfikacje będą obowiązywać do 9 marca 2019 roku. 


Najważniejsze zmiany w kurowaniu pociągów na linii nr R3 Warszawa – Łowicz przedstawiają się następująco: rozkład jazdy będzie bazować na obecnym. W godzinach międzyszczytowych uruchomione zostaną dodatkowe pociągi do i z Błonia. Podróżujący muszą liczyć się z utrudnieniami związanymi z pracami na stacji Łowicz Główny oraz Bednary – Łowicz Główny Pierwszy pociąg   z Łowicza oraz ostatni do Łowicza na tym odcinku zostanie zastąpiony komunikacją autobusową. 

Opinie (1)

robroy

kolega opowiadał-w latach 60,na rocznicę \Bitwy o Anglię został zaproszony Polski pilot dowódca ,uczestnik Bitwy -sSanisław Skalski,20 lat po wojnie !! pojechał na dworzec autobusowu obok kolejowego,o tej samej godzinie co w 1940 roku,ten sam numer autobusu zawiózł go na lto samo otnisko gdzie w wojne bazował. 20 lat po wojnie !! dzisiaj Londyn nie jest ten sam rozrósł się i pewnie trak nie jest,ale po jakiego co 5 miesiecy zmieniają rozkład?nowe pociągi? czas letni czy zimowy?rozumiem ograniczenia przy remontach,ale brać kasę,dawać sobie premię (założę się że jest i to niemała) ,że komputer obliczy jakie godziny przesuniemy w te i wewte i wydrukuje ,poda do netu ? 22 razy do roku? po co? jak się dodaje nowe połączenie to się wpasowuje w istniejący rozkład,tego nie ma tak dużo [2018-11-20 17:59]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


e-Sochaczew Top 5

Partie polityczne1

Andrzej Duda ułaskawił pedofila

Sprawy urzędowo-administracyjne

Koronawirus w Sochaczewie - COVID-19 w powiecie nie odpuszcza

Sprawy urzędowo-administracyjneDziś

Znamy wyniki testów na koronawirusa zakonników z Niepokalanowa

Sprawy urzędowo-administracyjne3

Lokale wyborcze - pierwszeństwo dla seniorów i ciężarnych

Sprawy urzędowo-administracyjne2

Rośnie bezrobocie w powiecie sochaczewskim

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc