Rozmowy Niespieszne z Magdą Ptaszyńską

Zdjęcia i foto: Rozmowy Niespieszne z Magdą Ptaszyńską Koncerty i muzyka sochaczew

Na Dworcu TO.KULTURA! po raz kolejny spotkałam się z bardzo ciekawą osobowością, mieszkanką naszej Gminy. Jest nią Magda Ptaszyńska. Magda jest absolwentką wydziału jazzu i muzyki rozrywkowej katowickiej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego. 


Od wielu lat prowadzi szkolenia i warsztaty z emisji głosy, prezentacji scenicznej, uczy dykcji i interpretacji piosenki. Jeździ po całej Polsce i spotyka się z dziećmi i młodzieżą, aby dawać wskazówki przed ważnymi konkursami i festiwalami. Jest też jurorką wielu takich wydarzeń. Pracuje również w Autorskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej im. Krzysztofa Komedy w Warszawie. Jest reżyserem wielu koncertów i spotkań artystycznych.


Prywatnie Magda to szalona kobieta, która ma mnóstwo zainteresowań i wielkie serce dla zwierząt. Jest jedną z najpiękniejszych artystek polskiej sceny muzycznej i ogromnie lubianą panią pedagog. :)


Zapraszam do dwuczęściowej rozmowy z Magdą. Pierwsza część to sprawy zawodowe, Magda zdradza pewne tajniki bycia "gwiazdą", a druga część to pasje pozamuzyczne, marzenia i ciut z życia osobistego.


ZAPRASZAM GORĄCO.


Joanna Cieśniewska

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy