Rozpoczynamy kampanię społeczną na rzecz rodzicielstwa zastępczego pt.Bądź nadzieją na miłość

Zdjęcia i foto: Rozpoczynamy kampanię społeczną na rzecz rodzicielstwa zastępczego pt.Bądź nadzieją na miłość Opieka społeczna sochaczew

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sochaczewie w partnerstwie ze Stowarzyszeniem na rzecz pieczy zastępczej „Stacja DOM” rozpoczyna kampanię z zakresu promocji rodzicielstwa zastępczego dla mieszkańców powiatu sochaczewskiego, która potrwa do listopada 2018 roku.

W ramach kampanii pragniemy upowszechniać wiedzę z zakresu pieczy zastępczej, budować pozytywny wizerunek rodzin zastępczych oraz zachęcić Państwa do ich tworzenia.

Planujemy zorganizować Piknik na rzecz Rodzicielstwa Zastępczego, cykl „Dni otwartych do rodziny zastępczej” oraz przeprowadzić  pogadanki na temat rodzicielstwa zastępczego w zaprzyjaźnionych szkołach. Pojawią się ulotki i plakaty promujące kampanię „Bądź nadzieją na miłość”.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej, lokalnej prasy oraz słuchania Radia Sochaczew i Radia Niepokalanów. O poszczególnych etapach kampanii będziemy informować Państwa na bieżąco.

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy