Rozśpiewane obrazy

/ 20 zdjęć
Zdjęcia i foto: Rozśpiewane obrazy Imprezy cykliczne sochaczew
+15

Czwarty sezon „Ze Sztuką Spotkań” trwa. W Jezioranach odbyła się pierwsza w tym roku impreza tego cyklu. Swoje obrazy zaprezentował Artur Borkowski, który jak sam powiedział nie jest artystą tylko kopistą. Nie umniejsza to jednak faktu, że jego prace przyciągają wzrok i silnie oddziałują na odbiorców. Charakterystyczne w nich jest zastosowanie zimnych barw oraz wyraźna kreska.

Drugim elementem spotkania był mini recital uzdolnionej, sympatycznej i urodziwej Karoliny Goźlińskiej. Młoda artystka przy akompaniamencie Damiana Trusińskiego (gitara) i Kacpra Chabra (pianino) wykonała pięć swoich autorskich piosenek: „Dni, w których nie będziesz”, „Pewien niepewny”, „Dobre dusze”, „Z dedykacją” oraz „Kiedy gaśnie słońca blask”. Występ tak się spodobał zebranej w Jezioranach publiczności, że nie obyło się bez bisów.

Znany jest już harmonogram kolejnych imprez:

15.02 – prezentacja filmów do muzyki granej „na żywo” przez zespół Gamida Ibadullayeva. Na pewno zaprezentowany zostanie „Pies Andaluzyjski” Luisa Bunuela. Drugi film będzie niespodzianką.

15.03 – swoje obrazy i rysunki zaprezentuje tegoroczny maturzysta LO Chopina Jędrzej Bieńko. Prawdopodobnie za stronę muzyczną weźmie się jego siostra Michalina, która ma za sobą występy m.in. na Openerze (Gdynia), Spring Break'u (Poznań) oraz Tchnieniach (Bieszczady).

12.04 – ze swoimi „plamami” pojawi się w Jezioranach Bartosz Benedykt. Na razie strona muzyczna jest niespodzianką.

17.05 – w Jezioranach pojawi się pisarka Aneta Krasińska. Ilustracją do jej opowieści będą obrazy Stanisława „Westa” Werle.

Na czerwiec organizatorzy pozostawili sobie prawo do zaskoczenia kulturożerców.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy