Rugby Club Orkan Sochaczew – rozpoczyna nowy sezon Ekstraligi

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Rugby Club Orkan Sochaczew – rozpoczyna nowy sezon Ekstraligi Rekreacja sochaczew

23 sierpnia odbyła się konferencja prasowa przed pierwszym meczem inaugurującym nowy sezon Ekstraligi. Wszyscy fani będą mogli kibicować w Chodakowie już 1 września o 13.45. Konferencja była również okazją do zapoznania z nowym trenerem Michiłem Czaczuą oraz trzema nowymi zawodnikami z Gruzji, Sandro Jelia, Rashdeni Bagaturia a także Levani Barakava.


Sochaczewscy rugbiści podczas meczu w Chodakowie, zmierzą się z Budowlanymi Lublin, a wszyscy fani będą mogli obejrzeć go na antenie sportowego Polsatu. Podczas konferencji w której, między innymi, uczestniczyli prezes RC Orkan Mieczysław Głuchowski, były trener Andrzej Kopyt, obecny szkoleniowiec Michaił Czaczua, kapitan oraz menadżer drużyny Maciej Brażuk przybliżono najbliższe cele oraz zadania jakie ma przed sobą klub. Głos zabrał nowy trener, który ma bardzo ambitne plany. W krótkiej rozmowie przedstawili się nowi zawodnicy, którzy opowiedzieli o swoich doświadczeniach, które oczywiście ze zdwojoną siłą chcą wykorzystać na boisku. 


Na meczu Ekstraligi do zawodników dołączą również juniorzy, zatem emocje zapowiadają się duże. Zarówno zawodnicy z Gruzji oraz juniorzy mają przyczynić się do wysokiego poziomu gry, techniki oraz naturalnie wysokich wyników całej drużyny.   

  

Do ciekawego elementu meczy z pewnością będą należały transmisje telewizji Polsat. Meczy, gdyż emisja na żywo będzie odbywać się 1 września podczas inaugurującego meczu Ekstraligi oraz ostatniego dziewiątego meczu turnieju z Budowlanymi Lublin, który zobaczymy 17 listopada. 


O dobrej atmosferze w drużynie może świadczyć fakt spotkania się dwóch trenerów, byłego Andrzeja Kopyta oraz obecnego Michaiła Czuczuły. Obaj panowie deklarują współpracę oraz wzajemną pomoc. 


Mecz w odsłonie z nowymi zawodnikami odbędzie się 1 września o 13.45 na chodakowskim stadionie. Niezastąpione dla całej drużyny jest wsparcie fanów oraz kibiców, dlatego dobrze zarezerwować sobie czas i wesprzeć RC Orkan podczas zmagań w nowym sezonie. 

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy