Ruszają warsztaty Dobrego wychowania

Zdjęcia i foto: Ruszają warsztaty Dobrego wychowania Opieka społeczna sochaczew


Stowarzyszenie na rzecz pieczy zastępczej STACJA DOM oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sochaczewie serdecznie zaprasza wszystkich rodziców zastępczych na wspólnie organizowane warsztaty „DOBREGO WYCHOWANIA”. Pierwsze spotkanie odbędzie się w dniu 21 listopada 2017 r. o godz. 17.30 w Anglojęzycznym Niepublicznym Przedszkolu „Leśne Skrzaty” przy ul. Dewajtis 25 w Sochaczewie (500 m za Szpitalem Powiatowym).

Temat pierwszych warsztatów to "Emocje dziecka- jak pomóc dziecku w przeżywaniu jego emocji i prawidłowo dostosować własną reakcję”. Celem warsztatów jest zaprezentowanie od strony praktycznej, metody wychowawczych opartych na rozumieniu własnych i dziecięcych emocji.

Co ważne, nie muszą Państwo martwić się o opiekę nad dziećmi w czasie trwania warsztatów, lecz mogą zabrać je ze sobą. Dzięki uprzejmości Przedszkola, warsztaty organizowane są bowiem, w przestrzeni przyjaznej dla dzieci, dla których przygotowaliśmy ciekawe zajęcia i zabawy.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału w warsztatach telefonicznie, w tym sms'owo, pod numerem telefonu: 536 933 077 lub mail'owo pod adresem: stacjadom@onet.pl, z podaniem liczby osób dorosłych i dzieci uczestniczących w warsztatach.

 

ZAPRASZAMY

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy