Ruszyły zapisy na I BIEG CICHOCIEMNYCH 2014

Zdjęcia i foto: Ruszyły zapisy na I BIEG CICHOCIEMNYCH 2014 Biegi sochaczew

I Bieg Cichociemnych 2014 jest biegiem przełajowym. Każdy kto miał w swoim życiu do czynienia, choćby na krótko, z bieganiem wie, że jest to bieg w terenie, najczęściej w lasach krótkimi, wąskimi ścieżkami, na łąkach lub w innych miejscach, gdzie bieg jest naturalnie utrudniany przez przyrodę.

Trasa I Biegu Cichociemnych będzie nieco bardziej wymagająca, będzie trzeba się trochę ubrudzić, zmoczyć w wodzie, przeskakiwać przeszkody, być może trochę czołgać lub przeciskać się kanałami. Poczatek i start biegu będzie miał miejsce w malowniczej scenerii ruin Zamku Książąt Mazowieckich z połowy XIV w. Jeśli chcesz poznać bliżej brzeg i koryto rzeki Bzury, poczuć wiatr we włosach, zmierzyć się ze swoimi słabościami i naturalnymi przeszkodami typu błoto, woda i nie tylko, a dodatkowo zdobyć jeszcze cenne nagrody, to jest bieg właśnie dla Ciebie.


Przyjmowanie zgłoszeń odbywa się wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej biegu. Dopuszczeni do startu zostaną zawodnicy, którzy wniosą stosowną opłatę wpisową i zmieszczą się w limicie miejsc oraz zostaną zarejestrowani na stronie poniżej http://biegcichociemnych.pl/


I Bieg Cichociemnych 2014 Sochaczew odbędzie się 14 września br.

ARVENA

 

Informacje dodatkowe
  5
  Oceń
  (1 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy