Ryż-party, dar biegania, kiermasz rękodzieła i uśmiech dziecka- Charytatywnie dla Erminowa

Zdjęcia i foto: Ryż-party, dar biegania, kiermasz rękodzieła i uśmiech dziecka- Charytatywnie dla Erminowa Biegi sochaczew

Wyobraźmy sobie sytuację, ze przez całe nasze życie ,,skazani" będziemy na niepełnosprawność. Nikt nam nie pomoże, nikt tego nie zrozumie, ba nawet nie zaakceptuje.

 

Spotykamy się z takimi sytuacjami niemal na co dzień. Widząc niepełnosprawnych nie zauważamy problemu, boimy się, nie wiemy jak się zachować. Tak. W głębi duszy dziękujemy Panu Niebieskiemu, że ,,to nie my"!

A może być inaczej. Pomoc, zrozumienie, akceptacja, sportowa rekreacja i rywalizacja bez barier. Tu na Ziemi Erminowskiejodwdzięczającej się nam uśmiechem. Uśmiechem bezcennym - uśmiechem dziecka. Czymś szczerym i maksymalnie w naszą stronę otwartym.

 

Ci wszyscy mający okazję zaznać tego szczęście w dwóch poprzednich Charytatywnych Testach Coopera w Erminowie...rozumieją o czym mówię.  

Symbol, cegiełka wartości 15-stu złotych, bezcenne wpisowe.

 

Jesteśmy my, jest nas dwoje, troje, dzisięcioro. Opowiedzmy i namówmy swoich znajomych. Zobaczmy czy drzemie w nich dobro.

 

Te potrzebne słowo wstępu do Wielkiego Święta Biegowo-Kijkowego w Erminowie powstać musiało. I musi zostać najpierw przeczytane a potem zrozumiane... 

3 Charytatywny Erminowski Test Coopera tuż, tuż...zapisujmy się na adres mailowy ezimny1981@gmail.com ( bądź sms na nr telefonu 697296626).

 

Uwierzcie, że nie ma takiego drugiego Testu na całej kuli ziemskiej. Tylko tu biegamy wokół szkoły o pętli 350 metrowej. Tylko tu pierwsze dziesięć szkół otrzyma mega-wielkie puchary w kategorii ,,aby pobiegło nas dla zdrowia jak najwięcej". Fundatorzy: Stowarzyszenia  i Włodarze nie zapomnieli także o pięknych pucharach dla najszybszych biegaczy i biegaczek.

Tylku u nas dzięki hojnym sponsorom zamiast makaronu pyszny sos z ryżem czyli ,,zastrzeżone" rysz-party.

Tylko tu na szyjach każdego ucznia zawiśnie niepowtarzalny medal. No i nie tylko dla biegaczy kiermasz tuż przy szkole i dla Szkoły. Niecodzienne grafiki, genialne wróble z gliny, mazowieckie  akwarele...i sylwetki znanych biegaczy a wszystko to z pod rąk naszej artystki. 

Kupując-wspieramy dzieci. Kupując stajemy się też potrzebni. Kupując -stajemy się ludźmi z krwi i kości.

Nigdzie indziej nie ma tak ciepłych i ,, przenikliwie spontanicznych" występów artystycznych.

I Włodarze, którym już w serce wrosło, że być tu po prostu trzeba. Obowiązek czynienia dobra. Sięgnijmy nieco głębiej do tych łat przyszytych u naszych spodni. 

Bajlandia jak zawsze zaczaruje wszystkie skrzaty karnetami do krainy magicznych zabawek. Rodzice -zabierzcie tu do nas swoje pociechy. Po pierwszy medal na szyję, po ruch, po zdrowie, po uśmiech Was Obojga !!!

Tak niewiele trzeba by stać się lepszym człowiekiem. Tak niewiele trzeba by czasami pomóc.

Wystarczy zaznaczyć w swoim notebooku magiczną datę 21 września i przybyć do Krainy Uśmiechniętych Biegaczy i Kijkarzy...Więcej szczegółów techniczno-organizacyjnych na stronie organizatora Klubu Maratończyka ,,Aktywni" Sochaczew www.aktywni.e-sochaczew.pl w zakładce Nasze Imprezy.Aha...swój przyjazd zapowiedziała jedna z ogólnopolskich stacji telewizyjnych...już zaczarowana naszym ErminowemTERAZ PORA NA CIEBIE ....ZAPRASZAMY

Klub Maratończyka ,,Aktywni" Sochaczew wraz z Zespołem Szkół Specjalnych w Erminowie


Prezes KM ,,Aktywni" SochaczewRafał Milczarek.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy