RZECZNE WILKI z ŚDS Sochaczew

/ 27 zdjęć
Zdjęcia i foto: RZECZNE  WILKI z ŚDS Sochaczew Rekreacja sochaczew
+22

Za nami kolejny spływ kajakowy po rzece Bzurze zorganizowany przez Stowarzyszenie ,,KAJAKOWCY  SOCHACZEWA”  Tym razem spływ charytatywny dla podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Sochaczewie z ul.Zamkowej. Podopieczni ŚDS wraz z opiekunami dotarli we wtorek 13.06.2017 około godz.8.30  na miejsce zbiórki spływu w okolice mostu Kozłów Biskupi. Opiekunami grupy byli między innymi członkowie Naszego stowarzyszenia , a zarazem profesjonalni instruktorzy kajakarstwa Sylwia Chłystek oraz Adrian Kamiński który jest jednocześnie instruktorem survivalu. 


Po udzieleniu wskazówek jak zachowywać się podczas spływu wszyscy w wyśmienitych humorach zostali zwodowani na wodę i rozpoczęli swoją rzeczną przygodę. Nie straszna była dla nich wietrzna pogoda  i dość szybki nurt rzeki. Cały spływ przebiegał szybko  na wesoło i sprawnie mimo ,że jeden z kajaków z niewyjaśnionych dotychczas przyczyn jakąś siłą tajemną był przyciągany do brzegu . Jednak niestrudzona załoga kajaka nie poddawała się i dzięki swym umiejętnością i z uśmiechem na ustach kontynuowała rejs. Spływ został zakończony w rejonie toru Motocrossowego gdzie wszystkie załogi dotarły razem bez strat własnych w ludziach i sprzęcie. 

To nie koniec atrakcji tego dnia Naszych ,,Rzecznych Wików”. Po zakończonym spływie wszyscy udali się do siedziby ŚDS Sochaczew na ul Zamkową gdzie czekały na Nich następne niespodzianki zorganizowane przez pracowników ŚDS . Tym razem była to dyskoteka ,a oprawę muzyczna zapewnił Pan Piotr Milczarek. Tańcom , hulankom , wywijasom nie było końca. Na zakończenie  dnia pełnego przygód i niespodzianek zostało zorganizowane wspólne ognisko gdzie zmęczona lecz radosna aczkolwiek wygłodniała brać mogła się posilić pieczonymi kiełbaskami. 

Chcemy podziękować Panu Przemysławowi Turowskiemu z Mobilnej Wypożyczalni Kajaków PM-Sport który bezpłatnie udostępnił kajaki by ,,Rzeczne Wilki”z ŚDS SOCHACZEW mogły zmierzyć się z Naszą piękną Bzurą. Natomiast My ,,KAJAKOWCY SOCHACZEWA” gratulujemy wszystkim uczestnikom udanego, bezpiecznego spływu kajakowego i czekamy na ponowne spotkanie na wodzie.

 

Mariusz Bajurski

 

 5
Oceń
(2 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy