Sadził konopie, pielęgnował, po czym suszył farelką

Zdjęcia i foto: Sadził konopie, pielęgnował, po czym suszył farelką  Narkotyki, alkohol sochaczew

W spore tarapaty wpadł 32 - letni mieszkaniec powiatu żyrardowskiego, który postanowił uprawiać konopie w celu wytworzenia z nich znacznej ilości nielegalnego suszu. Dodatkowo mężczyzna był już od pewnego czasu poszukiwany przez skierniewicką jednostkę policji.

Z policyjnych ustaleń wynikało, że 32 – letni mieszkaniec powiatu żyrardowskiego posiada znaczną ilość środków odurzających. Do realizacji sprawy doszło w ubiegłym tygodniu, kiedy to funkcjonariusze postanowi ,,odwiedzić" mężczyznę w jego domu. Po wejściu do mieszkania zauważyli wiszące kwiatostany konopi, które 32- latek suszył za pomocą farelki. Podczas przeszukania kryminalni znaleźli i zabezpieczyli ponad kilogram suszu. Okazało się, że mężczyzna już od pewnego czasu sadził konopie, pielęgnował je, a następnie zbierał ich kwiatostan, z którego wytwarzał znaczną ilość nielegalnego suszu.

Okazało się również, że zatrzymany mężczyzna jest poszukiwany przez skierniewicką Policję w celu odbycia kary pozbawienia wolności za inne przestępstwo narkotykowe.

Dzień później doprowadzono go do Prokuratury Rejonowej w Żyrardowie, gdzie usłyszał zarzut uprawy konopi innych niż włókniste mogącej dostarczyć znacznej ilości marihuany, zrywania kwiatostanu oraz wytworzenia znacznej ilości środków odurzających. Po zapoznaniu się z zebranym materiałem Sąd na wniosek Prokuratury Rejonowej w Żyrardowie zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny. Grozi mu nie mniej niż 3 lata pozbawienia wolności.


(źródło, zdj. KPP Sochaczew)

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy