Samochód osobowy uderzył w drzewo w Janowie

/ 2 komentarzy / 5 zdjęć
Zdjęcia i foto: Samochód osobowy uderzył w drzewo w Janowie Wypadki sochaczew

23 listopada, kilka minut po godzinie 11, na trasie nr 50 w miejscowości Janów (gmina Młodzieszyn), doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego marki Opel Astra. Z niewyjaśnionych przyczyn pojazd zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył w drzewo.

 

Dyżurny operacyjny powiatu po otrzymaniu zgłoszenia zadysponował do tego zdarzenia dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Sochaczewie.

Po dojeździe na miejscu stwierdzono, że samochód osobowy Opel uderzył w drzewo. W rozbitym pojeździe znajdowały się uwięzione trzy osoby poszkodowane. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a następnie przy pomocy narzędzi hydraulicznych przystąpili do rozcinania elementów konstrukcyjnych pojazdu. Po utworzeniu dostępu do poszkodowanych, zostali oni ewakuowani z pojazdu na noszach typu deska i przekazani zespołom pogotowia ratunkowego.

Trwającą pół godziny akcję ratowniczą prowadziło 8 strażaków-ratowników PSP. Na czas prowadzenia tych działań ruch kołowy na trasie nr 50 był zablokowany w obu kierunkach.

 

Tekst: kpt. T. Fijołek

 

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

memorymemory
0
Niestety w Janowie na k50 jak już zdarzy się wypadek to na jednym się nigdy nie kończy, zazwyczaj w bardzo krótkim czasie jest jeden po drugim. Feralne miejsce. (2013-11-25 14:20)
samurajsamuraj
0
Nie feralne miejsce tylko IDIOTYZM - GŁUPOTA użytkowników drogi!!! (2013-11-28 22:30)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy