Samochód wypadł z drogi i uderzył w drzewo

Zdjęcia i foto: Samochód wypadł z drogi i uderzył w drzewo  Wypadki sochaczew

6 lipca, o godzinie 20:35, do dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego w miejscowości Żuków (gmina Sochaczew). Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP.


,,Po dojeździe strażaków na miejsce oraz przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono, że samochód osobowy Citroën Xsara uderzył lewą stroną w przydrożne drzewo i leży na lewym boku poza jezdnią.

Pojazdem podróżowały trzy osoby. Dwie z nich wysiadły o własnych siłach, natomiast trzecia, przytomna, pozostawała nadal wewnątrz rozbitego auta.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom znajdującym się poza autem oraz wykonaniu dostępu do osoby pozostającej wewnątrz przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Ponadto w rozbitym samochodzie odłączono akumulator. Poszkodowanych przekazano zespołom ratownictwa medycznego." - relacjonuje PSP Sochaczew


(źródło KP PSP w Sochaczewie)

M.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy