Samuraj Internetu 2010 – ostatni dzień głosowania!

/ 4 komentarzy / 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Samuraj Internetu 2010 – ostatni dzień głosowania! Słowo pisane sochaczew

Szanowni Państwo!

Rozpoczynamy głosowanie, w którym wybierzemy Samuraja Internetu 2010 roku.

Do 6. edycji konkursu Samurajowie Pióra zgłosiło się 43 poetów z całej Polski, przy czym wielu stanęło w szrankach po raz kolejny, co daje nam szczególną radość.

UWAGA! Z uwagi na fakt, iż w wyniku awarii naszej skrzynki pocztowej, wiele wierszy otrzymaliśmy dopiero dzisiaj, rozpoczynamy głosowanie od nowa! Oczywiście wszystkie utwory zostają włączone do konkursu - nawet te, które początkowo odrzuciliśmy. Wszystkich uczestników i głosujących przepraszamy za zaistaniałą sytuację. Jednocześnie informujemy, iż Państwa utwory, które opatrzone były tytułami, prezentujemy w wersji bez tytułów, co jest konstytutywną cechą haiku. W przypadku, gdyby ktoś z uczestników nie akceptował tego rozwiązania, prosimy o kontakt. Na żądanie uczestnika wyłączymy wtedy utwory z konkursu.

Pod wierszami konkursowymi znajdują się notki o uczestnikach. Prezentujemy je w takiej formie, w jakiej zostały nam nadesłane. W nielicznych przypadkach dokonaliśmy drobnych korekt. Przepraszamy za ewentualne przeinaczenia. Niektórzy z uczestników nie nadesłali nam autoprezentacji. W takich przypadkach przedstawiamy same wiersze, ale – jeżeli ktoś z Państwa wyrazi taką wolę – może dosłać mailem kilka słów o sobie.

Lista i numery uczestników

Nr 1 – Augustin Adam
Nr 2 – Balkus Piotr
Nr 3 – Chorąży-Maciszewska Małgorzata
Nr 4 – Cybort Sylwester
Nr 5 – Dembończyk Andrzej
Nr 6 – Eckert Dariusz
Nr 7 – Grabowski Wojciech
Nr 8 – Kazimierczak Grażyna
Nr 9 – Kokot Krysztof
Nr 10 – Kozubek Marek
Nr 11 – Łogin Martyna
Nr 12 – Mentel Robert
Nr 13 – Miksiewicz Małgorzata
Nr 14 – Milewski Zbigniew
Nr 15 – Nowak Andrzej Maria
Nr 16 – Olszewska Halina Ewa
Nr 17 – Pietraszunas Aleksander
Nr 18 – Przeździecka Anna
Nr 19 – Przygrodzka Elżbieta
Nr 20 – Pulikowska Renata
Nr 21 – Pyra Dorota
Nr 22 – Rożdżestwieński Tomasz
Nr 23 – Sadowski Rafał
Nr 24 – Serafińska Jurata Bogna
Nr 25 – Sikorski Michał
Nr 26 – Sławińska Krystyna
Nr 27 - Smolenko Anna
Nr 28 - Startek Iwona
Nr 29 - Stelmasiak Joanna
Nr 30 - Stosur Arkadiusz
Nr 31 - Grabowska Ewelina
Nr 32 - Gocek Łucja
Nr 33 - Chodkowska Eliza
Nr 34 - Szejko Natalia
Nr 35 - Śledź Krzystof
Nr 36 - Gudel Krystyna
Nr 37 - Grzywacz Teresa
Nr 38 - Rosiak Karol
Nr 39 - Rybczyński Piotr
Nr 40 - Nowak Robert Bogusław
Nr 41 - Kiedrowski Kryspin
Nr 42 - Wielanowska Urszula
Nr 43 - Schreyner Ryszard


Wiersze uczestników znajdą Państwo pod adresem: Wiersze uczestników

Głosujemy za pośrednictwem maila wpisując w jego tytule numer przypisany uczestnikowi konkursu. Wielokrotnie wysyłane z tego samego konta głosy nie będą liczone. Adres do głosowania to:

samurajowie@e-sochaczew.pl

Ci z Państwa, którzy chcą wziąć udział w losowaniu nagrody dla głosujących (książka) proszeni są o podanie danych teleadresowych oraz umieszczenie w mailu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla organizacji konkursu poetyckiego „Samurajowie Pióra” (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych, Dz. Ust Nr 133 poz. 883 ze zm.).

Na zakończenie składamy podziękowania Lechowi Błażejewskiemu, który ozdobił nasz konkurs fotografiami z Japonii. Wyrażamy nadzieję, iż niebawem będziemy mogli zaprezentować ich jeszcze więcej.

Pozostawiając Państwa z wierszami uczestników, zapraszamy do głosowania!

Stowarzyszenie „e-Sochaczew.pl”

Czytaj także:
Samurajowie Pióra VI edycja


GŁOSOWANIE TRWA DO 28 STYCZNIA

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

GąsiorGąsior
0
Szanowni Państwo,
w wyniku awarii skrzynki mailowej część Państwa wierszy nie dotarła do nas w terminie. Zostaną załączone w dniu dzisiejszym, a głosowanie rozpocznie się od nowa (anulujemy dotychczasowe głosy). Serdecznie Państwa przepraszamy!  (2011-01-17 16:49)
00cool00cool
0
Dzień dobry

Często zaglądam na E-Sochaczew. Głosowałam w konkursie, bo lubię poezję. Znam też osoby, które głosowały. Informacja o anulowaniu głosów jest śmieszna. Rozumiem, że dodają Państwo wiersze, które omyłkowo nie zostały zamieszczone, ale usuwanie głosów, to pełen brak profesjonalizmu i brak szacunku dla czasu osób, które oddają głosy na ulubione wiersze.
Niech Państwo wydłużą czas głosowania o jeden dzień i tyle.

Pozdrawiam
Alicja
(2011-01-17 18:58)
GąsiorGąsior
0
Szanowni Państwo,
zamieszanie jest spowodowane naszym błędem, tym niemniej uczestnicy, którzy nie pojawili się na "pierwszej" liście mogliby poczuć się skrzywdzeni, krótszym okresem głosowania na ich wiersze. Do czasu wychwycenia błędu otrzymaliśmy zaledwie ok. 20 głosów. Wezmą one udział w losowaniu nagrody dla głosujących, ale uprzejmie prosimy wszystkich, którzy w tym pierwszym głosowaniu głosowali, o powtórzenie tej czynności. Przed chwilą zamieściliśmy pełną listę. Jeszcze raz w imieniu organizatorów i własnym przepraszam zarówno Uczestników, Głosujących i wszystkie osoby zainteresowane konkursem. 
Oczywiście rozważymy opcję przedłużenia głosowania o kilka dni. 
Z poważaniem,
Andrzej Gąsiorowski
(2011-01-17 20:55)
GąsiorGąsior
0
Szanowni Państwo,
uprzejmie informuję, iż prace jury jeszcze trwają. Prawdopodobnie ogłoszenie wyników przeciągnie się do godzin porannych. 
Z poważaniem, 
AG  (2011-01-30 22:44)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy