Santander Bank Polska

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Santander Bank Polska Inwestycje sochaczew

Santander Bank Polska zdobył I miejsce w corocznym rankingu tygodnika Newsweek Bank Przyjazny w kategorii bankowość tradycyjna oraz II pozycję w kategorii bankowość internetowa. Miesięcznik Forbes nagrodził bank II miejscem w rankingu na najbardziej przyjazny bank dla firm. A wcześniej bank został laureatem nagrody Złoty Bankier. 


Santander Bank Polska S.A. jest bankiem przyjaznym dla klientów, czego potwierdzeniem są nagrody Newsweeka, Forbesa czy Złotego Bankiera. W swojej ofercie posiada: konta osobiste, konta firmowe , lokaty, konta oszczędnościowe, a dla tych co chcieliby pożyczyć pieniądze na realizacje swoich marzeń bogatą ofertę kredytową. 

Co wyróżnia Santander Bank Polska? Dopasowanie do potrzeb klienta, po to żeby mógł bankować, tak jak chce.

„Chcemy zapewniać najlepsze produkty i najlepszą obsługę. W naszej placówce oferujemy między innymi „Konto jakie chce”. To rachunek płatniczy wraz z kartą Dopasowaną, który pozwala dostosować funkcje do aktualnych potrzeb użytkownika. Jest prowadzone bezpłatnie, nie pobieramy opłat za przelewy ekspresowe, ponadto zwracamy 1% za wydatki na prąd, gaz, Internet, TV, telefon." -mówi Krzysztof Wąsowski Dyrektor Placówki nr 3 w Sochaczewie. 

Bank ma również ciekawą ofertą dla młodych osób , które zaczynają swoją przygodę z bankowością. Konto osobiste można założyć już od 13 roku życia. 


Z kolei osoby chcące realizować swoje marzenia mogą skorzystać z oferty kredytu gotówkowego. Pieniądze z kredytu  klient może wydać na dowolny cel,  a także na spłatę innych zobowiązań. Nawet jeśli klient posiada już kredyt gotówkowy w innym banku może go do nas przenieść. Stawiamy na to by klient zawsze wyszedł z naszego banku zadowolony, usatysfakcjonowany z obsługi oraz produktu z jakiego będzie korzystał, bo to jest dla nas najważniejsze – dodaje Krzysztof Wąsowski. 


Zapraszamy ! Santander Bank Polska. Ul. 1 Maja 18 , 96-500 Sochaczew

e- mail: sochaczew03@santander.pl

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

PensuPensu
0
Polecam najlepsze konto na rynku dodatkowo skorzystałam z kredytu konsolidacyjnego gdzie oprocentowanie jest 4,99%. Pracuje tam bardzo sympatyczny Pan, który naprawdę potrafi dobrze doradzić. (2019-12-13 14:10)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy