Ścieżka rowerowa - jest nowy projekt

/ 4 komentarzy
Zdjęcia i foto: Ścieżka rowerowa - jest nowy projekt  Rekreacja sochaczew

Starostwo Powiatowe we współpracy z powiatem warszawskim zachodnim oraz nowodworskim podejmuje temat budowy nowej ścieżki rowerowej.


Zadanie pod tytułem "Koncepcja budowy trasy rowerowej wokół Kampinoskiego Parku Narodowego". Kwota jaką planuje wydać urząd na tą inwestycję to prawie 40 tys. zł. Podczas sesji Rady Powiatu skarbnik Teresa Pawelak wyjaśniła na czym będzie polegać udział powiatu sochaczewskiego w inwestycji - Chodzi o ścieżkę rowerową, jak podaje treść zadania, wokół Parku Kampinowskiego. Jest to obecnie koncepcja. W przyszłości prawdopodobnie będzie zapewne możliwość uzyskania dofinansowania do tego zadania. Na obecnym etapie jest to koncepcja. 


Proponowana zmiana w WPF powiatu polegająca na zwiększeniu plany wydatków to wcześniej wspomniana kwota przeznaczona na to zadanie prawie 40 tys. zł. Sochaczewianie korzystają z uroków Kampinoskiego Parku Narodowego, wybierają często środek lokomocji jakim jest rower. Ścieżka jest jak najbardziej wskazanym przedsięwzięciem, które z pewnością będzie kolejną atrakcją turystyczną dla mieszkańców, którzy preferują aktywny wypoczynek na łonie natury.  

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

pierwsza_krewpierwsza_krew
+1
Proszę, tylko nie spie.. tego tak jak ścieżek w Sochaczewie. (2019-07-16 09:48)
robroyrobroy
+1
@pierwsza_krew-jakich ścieżek w Sochaczewie? (2019-07-17 11:04)
pierwsza_krewpierwsza_krew
0
prawda! (2019-07-18 07:51)
HansOloHansOlo
0
Mam nadzieję, że budując ścieżkę rowerową, inwersor pójdzie na rękę rowerzystom i powstanie ścieżka z prawdziwego zdarzenia a nie ciąg pieszo rowerowy z kostki bauma. (2019-07-29 09:56)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy