SCK walczy z nudą i proponuje kreatywne zajęcia online

Zdjęcia i foto: SCK walczy z nudą i proponuje kreatywne zajęcia online Sztuki plastyczne sochaczew

W związku z zagrożeniem związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa odwołane zostały wszystkie koncerty, wystawy oraz zajęcia dodatkowe. Jednak Sochaczewskie Centrum Kultury działa, ale zdalnie, a nawet wychodzi z nowymi inicjatywami.


- Działamy! I w tym trudnym dla wszystkich czasie otwieramy się dla Was w systemie on-line!

Tu miłośnicy sztuki w każdym wieku znajdą ciekawe informacje ze świata sztuki, kultury oraz… tak popularne w XXI wieku wyzwania kultury dla całej rodziny! Wszystkich biorących udział w naszych konkursach nagradzamy certyfikatami ukończenia wyzwania! - informuje SCK


Pierwsze zajęcia odbyły się już w zeszłym tygodniu i rozpoczęły się od cyklu-zabawy pod tyt. ,,Przyjrzymy się kompozytorom alfabetycznie". Następnie pojawiło się nagranie video z zajęć salsy, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Wielu mieszkańców miasta postanowiło w domowym zaciszu wspólnie poruszać się w rytm muzyki. Nie zabrakło również gry w ,,Państwa miasta", propozycji wirtualnych spacerów po muzeach, zadań plastycznych, spektakli online, e-konkursu, czy też wyzwań szachowych od samego mistrza Stanisława Osieckiego.


Proponowane na stronie zadania, są do wykonania w domu, a za udział w konkursach SCK nagradza wyjątkowymi certyfikatami ukończenia wyzwania. 


Wszystkich miłośników kultury  zapraszamy na profil fb E_SCK  - https://www.facebook.com/sochaczewski.challenge.kulturalny/


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy