Seniorzy z Młodzieszyna na Międzynarodowym Dniu Osób Starszych

/ 27 zdjęć
Zdjęcia i foto: Seniorzy z Młodzieszyna na Międzynarodowym Dniu Osób Starszych Rekreacja sochaczew
+22

Seniorzy z Młodzieszyna na Międzynarodowym Dniu Osób StarszychDnia 30 września 2016r. Mieszkańcy DPS w Młodzieszynie wraz z panem Dyrektorem Konradem Jakubowskim i instruktorami terapii zajęciowej, uczestniczyli w obchodach Międzynarodowego Dnia Osób Starszych, zorganizowanego przez Dzienny Dom Pomocy Społecznej w Sochaczewie, przypadającego na dzień 1 października. Pani Dyrektor DDPS, Teresa Michałowska w obecności zastępcy burmistrza miasta Sochaczew, pana Dariusza Dobrowolskiego powitali licznie zebranych gości. Po powitaniach i życzeniach można było wysłuchać występu Seniorów, będących pensjonariuszami DDPS w Sochaczewie. W ich wykonaniu wysłuchaliśmy piosenek, które w sposób humorystyczny opowiadały o starości i jej trudach. Po tym występie swoje umiejętności przedstawiły panie ze Stowarzyszenia Seniorów „Włókienko” z Chodakowa. Duży wkład w przygotowanie tych zespołów mieli Pani Małgorzata Gajewska – instruktor terapii zajęciowej DDPS oraz Pan Arkadiusz Mamcarz, akompaniujący obydwu zespołom. Seniorzy z DDPS pokazali również swoje umiejętności artystyczne, wykonane pod czujnym okiem pani Jadwigi Orczyk-Miziołek.

Po wszystkich występach czekała na nas wspaniała zabawa taneczna przy muzyce zespołu Old Boys, podczas której mogliśmy posilić się obiadem oraz pysznym ciastem.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie na to wspaniałe spotkanie. Mamy nadzieję, że współpraca między naszymi domami będzie wciąż tak owocna.Magdalena Charazińska
Albert Szułczyński

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy