Seniorzy z Rybna na konferencji oraz koncercie Papa Dance

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Seniorzy z Rybna na konferencji oraz koncercie Papa Dance Rekreacja sochaczew

5 listopada seniorzy z gminy Rybno oraz Młodzieszyn uczestniczyli w konferencji połączonej z występem zespołu Papa Dance w Pruszkowie. 


Seniorzy mogli wziąć udział w programie edukacyjno-artystycznym w Pruszkowie. Zainteresowanie wyjazdem było bardzo duże. Mieszkańcy gminy Rybno oraz Młodzieszyn wyruszyli dwoma autokarami, aby poszerzyć swoją wiedzę w zakresie ochrony środowiska oraz po części edukacyjnej wziąć udział w koncercie znanego zespołu Papa Dance. 


- Wtorkowy wyjazd na konferencję w Pruszkowie okazał się bardzo udany. Seniorzy, którzy uczestniczyli w programie byli niezwykle zadowoleni z możliwości wyjazdu, który dotyczył zagadnień ochrony środowiska oraz po części konferencyjnej uczestnicy mogli wziąć udział w koncercie zespołu disco. Zapewniliśmy seniorom bezpłatne bilety na wyjazd, natomiast dzięki pani Monice Pietrzyk, która jest wójtem  gminy Młodzieszyn i udostępniła autokary, wyjazd był komfortowy i wygodny. Współpraca z gminą Młodzieszyn układa się bardzo dobrze, a rezultaty tej współpracy możemy potwierdzać między innymi wspólnymi projektami. Wrażenia seniorów bardzo dobre, padło wiele deklaracji udziału w kolejnych wspólnych wyjazdach. Jest mi bardzo miło móc otrzymywać ciepłe słowa po zrealizowanych działaniach - mówił wójt Rybna Damian Jaworski. 
 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy