Sensacja wisiała na włosku

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Sensacja wisiała na włosku Piłka nożna sochaczew

Z drużyną Pelikana teresinianki jeszcze nigdy nie wygrały. Przedmeczowe obawy o końcowy wynik były więc w pełni uzasadnione. Za gospodyniami przemawiał jednak bilans ostatnich siedmiu meczów. W żadnym z nich podopieczne Mariusza Zaborowskiego nie straciły ani jednego gola.


Optymizm okazał się w pełni uzasadniony. Teresinianki zagrały dobrze i były naprawdę blisko pokonania łowiczanek prowadzonych obecnie przez Roberta Wilka. Trenera, który całkiem niedawno prowadził chodakowską Bzurę.

Po spotkaniu zadowolony szkoleniowiec naszej drużyny Mariusz Zaborowski powiedział: Do meczu podchodziliśmy z dużymi obawami ponieważ z zespołem z Łowicza nigdy jeszcze nie udało nam się wygrać i tylko raz zremisowaliśmy. Z wyniku jestem zadowolony jednak po meczu pozostał pewien niedosyt. Po raz pierwszy byliśmy na boisku zespołem lepszym i stworzyliśmy sobie więcej sytuacji bramkowych niż drużyna z Łowicza. Pierwsza połowa to zdecydowana nasza przewaga. Po przerwie mecz się wyrównał. Jednak i w tej części gry drużyna Pelikana nie stworzyła sobie żadnej dogodnej do strzelenia gola sytuacji. Po raz kolejny bardzo dobrze zagrała nasza obrona. To już ósmy z rzędu mecz bez straconego. Moja drużyna stworzyła sobie wiele groźnych sytuacji. Najlepszej z nich, w pierwszej połowie nie wykorzystała Ola Kozłowska. Jej strzał obroniła bramkarka Pelikana. W drugiej połowie najbliżej strzelenia gola była Monika Ziółkowska. Piłkę po jej strzale odbiła bramkarka, a ta potoczyła się minimalnie obok słupka. Trudni mi wyróżnić którąś z moich zawodniczek. Wszystkie zagrały bardzo dobrze. Szkoda tylko, że nic nie wpadło do siatki bramki Pelikana. Teraz czeka drużynę wyjazd do Tomaszowa Mazowieckiego. Kolejny ciężki mecz przed moimi dziewczętami.

 

KS Teresin – Pelikan Łowicz  0:0

skład: Walaszek – P. Dąbrowska, Rozparzyńska, Banaszek, Sawiak, Okrój, Ziółkowska, Ślubowska, Janas, Sokołowska (46' D. Dąbrowska), Kozłowska (Rojek)

 

Wyniki XV kolejki

Teresin – Pelikan  0:0

UMKS – Ząbkovia  2:2

AZS UW – Tur  6:0

Helios – MUKS  0:2

Piastovia – SMS II  1:3

Jantar – wolny termin

 

Tabela

1.UKS SMS II Łódź  33  42-14

2.KU-AZS UW Warszawa  31  36-14

3.Pelikan Łowicz  30  43-11

4.MUKS Tomaszów Mazowiecki  26  34-13

5.KS Teresin  21  38-13

6.Piastovia Piastów  18  29-36

7.Ząbkovia Ząbki  17  38-42

8.Helios Białystok  16  33-39

9.Jantar Ostrołęka  9  22-54

10.UMKS Zgierz  8  16-40

11.Tur MOSiR Belsk Podlaski  4  12-67

 

 

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy