Seria zatrzymań za posiadanie narkotyków

Zdjęcia i foto: Seria zatrzymań za posiadanie narkotyków Narkotyki, alkohol sochaczew

W ubiegły czwartek policjanci z Referatu Patrolowo – Interwencyjnego KPP Sochaczew zauważyli na parkingu przy ul. 15 Sierpnia zaparkowane trzy samochody przy których stało kilka osób. Gdy mundurowi chcieli ich wylegitymować, kierowca BMW chciał odjechać, lecz mundurowi szybko mu to uniemożliwili. Okazało się, że pojazdem, kierował 23 – letni mieszkaniec gminy Nowa Sucha. W aucie, którym kierował znaleziono cztery torebki z marihuaną oraz dwie torebki z amfetaminą. Mężczyzna został zatrzymany.

 

W tym samym czasie z grupy osób oddalił się młody mężczyzna. Chwilę później z pomocą przyjechał drugi patrol Policji, by dokończyć czynności z pozostałymi uczestnikami. Podczas legitymowania kierowcy drugiego samochodu - Seata nie ujawniono środków odurzających, ale za to znaleziono klucz do zaparkowanego tuż obok i zamkniętego BMW. W jego bagażniku policjanci znaleźli 20 torebek z amfetaminą i 4 torebki z marihuaną.

 

Dzisiaj został zatrzymany 18- letni mieszkaniec Sochaczewa. Policjanci podejrzewają, że to on oddalił się z miejsca podczas legitymowania i do niego należały narkotyki znalezione w BMW.

Mieszkaniec gminy Nowa Sucha usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Przestępstwo jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności. Niewykluczone jednak, że te zarzuty zostaną rozszerzone.

Dzisiaj zostaną także wykonane czynności z zatrzymanym osiemnastolatkiem. Mundurowi podejrzewają, że mężczyzna zajmował się handlem narkotykami. Za to grozi nawet 10 lat więzienia.

 

Kolejnym zatrzymanym z narkotykami jest 34 – letni mieszkaniec powiatu łowickiego. Mężczyzna był agresywny i policjanci musieli interweniować wobec niego w nocy z soboty na niedzielę. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna ma przy sobie torebkę z marihuaną, a w pudełku które miał przy sobie, również znaleziono susz roślinny.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Przedstawiono mu już zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci przypominają, że w Polsce posiadanie środków odurzających jest zabronione. W związku ze zbliżającymi się wakacjami policjanci zapewniają, że będą prowadzić zdecydowane działania wymierzone w osoby, które handlują, posiadają, bądź też udzielają innym środków odurzających.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy