Serie biegowe, godziny startów - Sochaczewski Test Coopera

Zdjęcia i foto: Serie biegowe, godziny startów - Sochaczewski Test Coopera Biegi sochaczew

Listy startowe i planowane godziny startu Testu Coopera 23.04.2016 roku w Sochaczewie.

Numery startowe przydzielone będą w Biurze Zawodów.

 

Bieg 1 (skrzaty dziewczęta 2009 i młodsze)(bieg ok. 100 m) godz. 10.00 
1. Czułek Natalia - Kozłów Biskupi
2. Tymorek Maria - SP Gawłów
3. Siekiera Zofia - SP Gawłów
4. Kusz Kornelia - SP Gawłów
5. Kwiatkowska Lidia - Przedszkole nr 3 Sochaczew
6. Perka Patrycja - Przedszkole nr 4 Sochaczew
7. Kutera Zuzanna - Sochaczew
8. Chrzanowska Judyta - SP 4 Sochaczew
9. Ciosek Wiktoria - Przedszkole nr 3
10. Jędrzejewska Maja - SP Gawłów
11. Sosnowska Natalia - SP Śladów
12. Paduch Dominika - SP Śladów

Bieg 2 (skrzaty chłopcy 2009 i młodsi) (bieg ok. 100 m) godz. 10.05
1. Prokopiuk Sebastian - Jesionka
2. Mierzejewski Szymon - SP Gawłów
3. Dylewski Maksymilian - SP Gawłów
4. Bogusz Piotr - Janów
5. Chrzanowski Hubert - przedszkole w Gim 2 Sochaczew
6. Dębski Jan - Śladów
7. Dębski Antoni - Śladów
8. Bartołowicz Szymon - SP Śladów
9. Majkowski Maciej - SP Śladów

Bieg 3 (dziewczęta 2008 - 2006 i chłopcy 2008-2006) ok. godz. 10.10
1. Prokopiuk Alicja - Jesionka
2. Kołodziejczak Agnieszka - Socho Team
3. Czubak Dominika - KM Aktywni Sochaczew/ SP 3 Sochaczew
4. Domańska Natalia - SP Gawłów
5. Jasińska Julia - SP Śladów
6. Celarek Natalia - SP Śladów
7. Pacholska Martyna - SP Śladów
8. Kunicka Maria - Kunix Boryszew
9. Chrzanowska Klaudia - SP 4 Sochaczew
10. Chrzanowska Kinga - SP 4 Sochaczew
11. Miecznikowska Maja - SP Śladów
12. Przydworska Izabela - SP Śladów
13. Przydworska Oliwia - SP Śladów
14. Kosińska Lena - SP Śladów
15. Przydworska Izabela - SP Śladów
16. Czułek Bartosz - SP Kozłów Biskupi
17. Kołodziejczak Jakub - Socho Team
18. Krawczak Bartosz - SP Gawłów
19. Kutera Stanisław - SP 3 Sochaczew
20. Bogusz Szymon  - Janów
21. Dobrzyński Marceli - SP Śladów
22. Poryszewski Maciej - SP Śladów
23. Jędrzejewski Wiktor - SP Gawłów
24. Kusiak Maciej - SP Śladów

Bieg 4 (dziewczęta 2005-2003) ok. godz. 10.25 (Seria 1)
1. Stobiecka Katarzyna - SP Kamion
2. Kubiszewska Karolina - SP Kamion
3. Piotrowska Malwina - Witkowice
4. Pakulska Julia - Nowy Kamion
5. Popławska Aneta - Witkowice
6. Gonta Klaudia - KM Aktywni Sochaczew/SP 7 Sochaczew
7. Pręgowska Patrycja - KM Aktywni Sochaczew/ SP 7 Sochaczew
8. Szafaryn Jagoda - SP Gawłów
9. Sionek Natalia - SP Gawłów
10. Krawczyk Oliwia - SP Gawłów
11. Jagła Julia - SP Gawłów
12. Mazippus Daria - SP Gawłów
13. Kusz Wiktoria - SP Gawłów
14. Rząp Julia - SP Gawłów
15. Sionek Julia - SP Gawłów
16. Rębiejewska Nikola - SP Gawłów
17. Stencel Wiktoria - SP Gawłów
18. Zatorska Kinga - SP Gawłów
19. Katarzyna Zatorska - SP Gawłów
20. Mrożewska Anna - Gim nr 1 Sochaczew
21. Perka Klaudia - SP 2 Sochaczew
22. Kowalczys Lena - SP Śladów
23. Dudzińska Julia - SP Śladów

Bieg 5 (dziewczęta 2005-2003) ok. godz. 10.40 (Seria 2)

1. Lewandowska Weronika - KM Aktywni Sochaczew

2. Wosińska Julia - SP Śladów/ KM Aktywni Sochaczew
3. Gabryś Julia - SP Śladów
4. Kusiak Weronika - SP Śladów
5. Dobrzyńska Roksana - SP Śladów
6. Stefaniak Karolina - SP Śladów
7. Piekalska Oliwia - SP Śladów
8. Dąbrowska Julia - SP 7 Sochaczew
9. Fornalska Maria - SP 7 Sochaczew
10. Kozłowska Oliwia - SP 7 Sochaczew
11. Myszor Maja - SP 7 Sochaczew
12. Osińska Patrycja - SP 7 Sochaczew
13. Połeć Aleksandra - SP 7 Sochaczew
14. Sitarz Aleksandra - SP 7 Sochaczew
15. Szustkiewicz Jagoda - SP 7 Sochaczew
16. Więckowska Natalia - SP 7 Sochaczew/KM Aktywni Sochaczew
17. Wilczek Weronika - SP 7 Sochaczew
18. Witkowska Oliwia - SP 7 Sochaczew
19. Kacprzak Julia - SP 4 Sochaczew
20. Chrzanowska Nikola - SP 4 Sochaczew
21. Chrzanowska Daria - SP 4 Sochaczew
22. Kuciarska Sandra - SP 4 Sochaczew

Bieg 6 (chłopcy 2005-2003) ok. godz. 10.55
1. Kuziński Konrad - KM Aktywni Sochaczew/SP 7 Sochaczew
2. Każmierski Konrad - UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu
3. Kotkowski Krzysztof - KM Aktywni Sochaczew/ SP 7 Sochaczew
4. Dylewski Mikołaj - SP Gawłów
5. Stencel Jan - SP Gawłów
6. Siekiera Antonii - SP Gawłów
7. Rudnicki Jan - SP Gawłów
8. Pisarek Łukasz - SP Gawłów
9. Kocemba Patryk - SP Gawłów
10. Szyprowski Robert - SP Gawłów
11. Tomaszewki Kacper - SP Gawłów
12. Rząp Sebastian - SP Gawłów
13. Stephan Antoni - SP Gawłów
14. Perka Patryk - SP 2 Sochaczew
15. Ciołkowski Patryk - SP Śladów
16. Kopka Przemysław - SP Śladów
17. Łyczywek Dominik - SP Śladów
18. Dermiaha Dawid - SP Śladów
19. Jackowski Daniel - SP Śladów
20. Wieczorek Marceli - SP Śladów
21. Pacholski Kamil - SP Śladów
22. Liberek Bartek - SP Śladów
23. Wosiński Mateusz - SP Śladów
24. Morawski Marcel - SP Śladów
25. Kaźmierski Daniel - SP Śladów
26. Jędrzejewski Michał - SP Gawłów
27. Biernat Dawid - SP Śladów

Bieg 7 (dziewczęta 2000-2002 i chłopcy 2000-2002) ok. godz. 11.10
1. Szymańska Agata - Gim Wymysłów
2. Sztandur Klaudia - KM Aktywni Sochaczew/ Gim 3 Sochaczew
3. Radosz Joanna - UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu
4. Filipowicz Aleksandra - UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu
5. Włodarczyk Gabriela - UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu
6. Czerwińska Michalina - UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu
7. Wojtczak Martyna - UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu
8. Kantorska Klaudia - Gimnazjum Rybno
9. Karda Kamila - Gim Kąty
10. Karczewska Justyna - Gim 3/ KM Aktywni Sochaczew
11. Nosarzewski Daniel - KM Aktywni Sochaczew/Gim Lasocin
12. Włodarczyk Miłosz - UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu
13. Kaźmierski Jan - UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu
14. Sobczak Michał - UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu
15. Basior Jakub - KM Aktywni Sochaczew/ Gim 3 Sochaczew
16. Łużyński Kacper - KM Aktywni Sochaczew/ Gim 3 Sochaczew
17. Kunicki Filip - Kunix Boryszew
18. Wilamowski Damian - Gim Lasocin

Bieg 9 - Seria NW 12 minut. ok godz. 11.30
1. Adamkiewicz Michał - KM Aktywni Sochaczew
2. Kocimski Jan - Sochaczew
3. Kołodziejczak Beata - Socho Team
4. Kołodziejczak Agnieszka - Socho Team

Bieg 10 (kobiety do 29 lat ur. 1999-1987; mężczyźni do 29 ur. 1999-1987; kobiety 30-39 ur. 1986-1977) ok. godz. 11.45
1. Zakrzewska Katarzyna - KM Aktywni Sochaczew
2. Szymkowicz Julia - UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu
3. Macho Julia - UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu
4. Graczyk Marta - UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu
5. Szczurek Aleksandra - UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu
6. Zajączkowska Zuzanna - ZSCKP Sochaczew
7. Mikulski Tomasz - KM Aktywni Sochaczew/Łazy
8. Adamkiewicz Michał - KM Aktywni Sochaczew
9. Pawelec Kamil - Sochaczew
10. Siekiera Leonard - UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu
11. Bartłowicz Dariusz - Brochów
12. Kowalski Patryk - KM Aktywni Sochaczew
13. Malicki Kamil - Arsenal Sochaczew
14. Zieliński Adam - Arsenal Sochaczew
15. Kozłowski Grzegorz - AZS AWF Warszawa
16. Czułek Agnieszka - Kozłów Biskupi
17. Fabiańczyk Angelika - Sochaczew
18. Perka Justyna - Sochaczew
19. Kantorska Joanna - Żdżarów
20. Gołębiowska Monika Wioletta - Sochaczew
21. Jędrzejewska Monika - SP Gawłów

Bieg 11 (mężczyźni 30-39 lat ur. 1986-1977; kobiety 40+ ur 1976 i starsze; mężczyźni 40-49 lat 1976 – 1967; mężczyźni 50+ ur 1966 i starsi) ok. godz 12.05
1. Szajewski Dominik - Sochaczew
2. Lewandowski Słąwomir - KM Aktywni Sochaczew
3. Lorenc Dariusz - UKS Pijarski Klub Sportowy w Łowiczu
4. Woźniak Przemysław - Bielice
5. Szewczyk Łukasz - Kulturka Musi Być
6. Ciećwierz Dariusz - LKS OLYMP Błonie
7. Pacholski Marcin - Krejzi Team Błonie
8. Przybylska Małgorzata - KM Aktywni Sochaczew
9. Kwapisiewicz Bożena - Giżyce
10. Szustkiewicz Beata - KM Aktywni Sochaczew
11. Prokopiuk Robert - Jesionka
12. Milczarek Rafał - KM Aktywni Sochaczew
13. Kazimierski Artur - KM Aktywni Sochaczew
14. Makulec Dariusz - KM Aktywni Sochaczew
15. Ksyna Bogusław - OSP Kamion
16. Nowakowski Ryszard - KM Aktywni Sochaczew
17. Kwapisiewicz Dariusz - Giżyce

 

 

Informacje dodatkowe




    0
    Oceń
    (0 głosów)

     

    Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:



    wybieram się tam!

    Opinie i komentarze użytkowników (0)

    skomentuj ten artykuł

    e-Sochaczew.pl poleca filmy