Serie startowe - Test Coopera 21.03.2015

Zdjęcia i foto: Serie startowe - Test Coopera 21.03.2015 Biegi sochaczew

Serie biegowe w CHARYTATYWNYM SOCHACZEWSKIM TEŚCIE COOPERA – 21.03.2015

PONIŻSZE SERIE PRZYPISANE SĄ NA STAŁE I NIE MOŻNA ICH ZMIENIAĆ. ZAWODNIK KTÓRY BĘDZIE CHCIAŁ WYSTARTOWAĆ (WYSTARTUJE) W NIE SWOJEJ SERII ZOSTAJE ZDYSKWALIFIKOWANY.
NIE DOPUSZCZALNE JEST BIEGANIE (NA PODMIANKĘ) - ZA KOGOŚ. 
OK. GODZINY 11.40 PRZEWIDUJE SIĘ 12 MINUTOWY BIEG - (SERIE 13) DLA SPÓŹNIALSKICH ORAZ TYCH KTÓRZY ZAPISZĄ SIĘ W DNIU ZAWODÓW. NIE BĘDĄ ONI LICZENI W KLASYFIKACJI OGÓLNEJ BIEGU. NIE PRZYSŁUGUJE IM RÓWNIEŻ PAKIET STARTOWY. (MEDAL, POSIŁEK ITP.)
NUMERY STARTOWE POZNACIE W DNIU ZAWODÓW.
ZAWODNIKÓW PROSZĘ O PRZYBYCIE PRZYNAJMNIEJ NA 20 MIN PRZED GODZINĄ SWOJEGO STARTU W CELU ODEBRANIA NUMERÓW STARTOWYCH.
Do biegu zgłoszonych zostało 96 kobiet i 124 mężczyzn co daje 220 startujących.

Bieg 1 (skrzaty dziewczęta 2008 i młodsze)(bieg ok. 100 m) godz. 9.00
1. Chrzanowska Judyta - SP 2 Sochaczew
2. Dydak Amelia - SP Śladów
3. Więckiewicz Maja - Sochaczew
4. Kwiatkowska Lidia - Sochaczew
5. Przydworska Izabela - SP Śladów
6. Wieczorek Nikola - SP Śladów

Bieg 2 (skrzaty chłopcy 2008 i młodsi) (bieg ok. 100 m) godz. 9.05
1. Jeznach Oktwian - SP 4 Sochaczew
2. Bogusz Piotr - Łowicz
3. Chojnacki Jan - Sochaczew
4. Kusiak Maciej - SP Śladów
5. Dębski Jan - SP Śladów
6. Dębski Antonii - SP Śladów
7. Mierzejewski Szymon - SP Gawłów
8. Owczarzak Antonii - Przedszkole nr 4
9. Szwed Eryk - Fanatyk Konary
10. Szwed Błażej - Fanatyk Konary
11. Bęczkowski Jakub - SP Śladów
12. Dydak Filip - SP Śladów
13. Biernat Kacper - SP Śladów
14. Sibiga Tomasz - Warszawa

Bieg 3 (dziewczęta 2007-2005)- bieg 6 min. godz. 9.10
1. Porodko Katarzyna - SP 2 Sochaczew
2. Kołodziejczak Agnieszka - Socho Team
3. Chrzanowska Kinga - SP 4 Sochaczew
4. Chrzanowska Nikola - SP 4 Sochaczew
5. Chrzanowska Klaudia - SP 4 Sochaczew
6. Gratys Natalia - SP 3 Sochaczew
7. Kosińska Lena - SP Śladów
8. Miecznikowska Maja - SP Śladów
9. Janicka Sandra - SP Śladów
10. Przydworska Oliwia - SP Śladów
11. Jasińska Julia - SP Śladów
12. Celarek Natalia - SP Śladów
13. Pacholska Martyna - SP Śladów
14. Balcerzak Natalia - SP Śladów
15. Gabryś Julia - SP Śladów
16. Kusiak Weronika - SP Śladów
17. Walczak Sylwia - SP Gawłów
18. Kwiatkowska Julia - SP Kamion
19. Stobiecka Katarzyna - SP Kamion
20. Słomczyńska Magdalena - SP Śladów
21. Szymańska Daria – SP Śladów

Bieg 4 (chłopcy 2007-2005) bieg 6 min. godz. 9.25
1. Złotowski Kacper - SP 4 Sochaczew
2. Bogusz Szymon - Łowicz
3. Kołodziejczak Jakub - Socho Team
4. Jeleń Robert - SP 3 Sochaczew
5. Przydatek Mateusz - SP Śladów
6. Poryszewski Maciej - SP Śladów
7. Dobrzyński Marceli - SP Śladów
8. Ciołkowski Patryk - SP Śladów
9. Łyczywek Dominik - SP Śladów
10. Wosiński Michał - SP Śladów
11. Krawczak Bartosz - SP Gawłów
12. Budziarek Dawid - SP Gawłów
13. Jędrzejewski Michał - SP Gawłów
14. Stencel Jan - SP Gawłów
15. Dylewski Mikołaj - SP Gawłów
16. Siekiera Antonii - SP Gawłów
17. Łukawski Mateusz - Strefa.pro
18. Wieczorek Marcel - SP Śladów
19. Jackowski Dominik - SP Śladów
20. Łasica Jan – KM Aktywni Sochaczew
21. Masłowski Kacper – SP 4 Sochaczew

Bieg 5 (dziewczęta 2004-2002) bieg 6 min. SERIA 1 - godz. 9.40
1. Chrzanowska Daria - SP 4 Sochaczew
2. Lewandowska Weronika - KM Aktywni Sochaczew
3. Kacprzak Julia - SP 4 Sochaczew
4. Wosińska Julia - KM Aktywni Sochaczew/SP Śladów
5. Dudzińska Julia - SP Śladów
6. Dobrzyńska Roksana - SP Śladów
7. Piekalska Oliwia - SP Śladów
8. Stefaniak Karolina - SP Śladów
9. Zaremba Wiktoria - SP Śladów
10. Szymańska Małgorzata - SP Śladów
11. Jackowska Dagmara - SP Śladów
12. Połeć Aleksandra - SP 7 Sochaczew
13. Kozłowska Oliwia - SP 7 Sochaczew
14. Szustkiewicz Jagoda - SP 7 Sochaczew
15. Brandenbura Aleksandra - SP 7 Sochaczew
16. Sztandur Klaudia - SP 7 Sochaczew

Bieg 6 (dziewczęta 2004-2002) bieg 6 min. SERIA 2 – godz. 9.55
1. Kuciarska Sandra - SP 4 Sochaczew
2. Cicha Anna - SP Śladów
3. Szafaryn Jagoda - SP Gawłów
4. Kujawa Klaudia - SP Gawłów
5. Kusz Wiktoria - SP Gawłów
6. Mazippus Daria - SP Gawłów
7. Jagała Julia - SP Gawłów
8. Krawczak Oliwia - SP Gawłów
9. Zatorska Katarzyna - SP Gawłów
10. Sieczka Wiktoria - SP Gawłów
11. Sobczak Julia - SP Gawłów
12. Ślimak Julia - SP Gawłów
13. Stencel Wiktoria - SP Gawłów
14. Praśniak Aleksandra - SP Gawłów
15. Nowacka Aleksandra - SP Śladów
16. Kubiszewska Karolina – SP Kamion
17. Zielińska Ewelina – ZSS Erminów

Bieg 7 (chłopcy 2004-2002) bieg 6 min. SERIA 1 – godz.10.10
1. Feliga Daniel - SP 4 Sochaczew
2. Włodarczyk Miłosz - Pijarska SP Królowej Pokoju Łowicz
3. Kaźmierski Jan - Pijarska SP Królowej Pokoju Łowicz
4. Kuziński Konrad - KM Aktywni Sochaczew
5. Szufliński Filip - SP 2 Sochaczew
6. Dermiaha Dawid - SP Śladów
7. Jackowski Daniel - SP Śladów
8. Wosiński Mateusz - SP Śladów
9. Jeznach Michał - SP Śladów
10. Śmielak Cezary - SP Śladów
11. Kapler Konrad - SP 7 Sochaczew
12. Zieliński Michał - Stowarzyszenie przez Sport w Przyszłość
13. Oziemblewski Tomasz - SP Śladów
14. Górka Jakub - Gimnazjum Powiatowe Sochaczew
15. Rudnicki Jan - SP Gawłów
16. Szyprowski Robert - SP Gawłów

Bieg 8 (chłopcy 2004-2002) bieg 6 min. SERIA 2 – godzina 10.25
1. Pisarek Łukasz - SP Gawłów
2. Dąbrowski Maciej - SP Gawłów
3. Mazippus Kacper - SP Gawłów
4. Gajewski Michał - SP Gawłów
5. Stephan Antonii - SP Gawłów
6. Tomaszewski Kacper - SP Gawłów
7. Hetman Michał - SP Gawłów
8. Aleksandrowicz Jakub - SP Gawłów
9. Dąbrowski Damian - SP Gawłów
10. Andrzejczak Kacper - SP Gawłów
11. Domański Dominik - SP Gwałów
12. Łukawski Mikołaj - Strefa.pro
13. Kąpiński Adam - SP Śladów
14. Biernat Dawid - SP Śladów
15. Morawski Marceli - SP Śladów
16. Łasica Jakub – SP Gawłów

Bieg 9 (dziewczęta 2001-1999) bieg 12 min. godz. 10.40
1. Porodko Aleksandra - Gim 1 Sochaczew
2. Szymańska Agata - Gimnazjum Wymysłów
3. Macho Julia - Pijarskie Gim Królowej Pokoju Łowicz
4. Radosz Joanna - Pijarskie Gim Królowej Pokoju Łowicz
5. Gontarz Julia - Pijarskie Gim Królowej Pokoju Łowicz
6. Włodarczyk Gabriela - Pijarskie Gim Królowej Pokoju Łowicz
7. Zawadzka Anna - Gimnazjum Lasocin 
8. Jeznach Anna - Gim Lasocin
9. Tymorek Justyna - Gim nr 1 Sochaczew
10. Tymorek Martyna - Gim nr 1 Sochaczew
11. Majorek Agnieszka - Gim nr 1 Sochaczew
12. Klusek Magdalena - Gim nr 1 Sochaczew
13. Czubak Paulina - Gim nr 1 Sochaczew
14. Frankowska Martyna - Gim nr 1 Sochaczew
15. Buczyńska Klaudia - Gim nr 1 Sochaczew
16. Pochwalska Katarzyna - Gim nr 1 Sochaczew
17. Syperek Barbara - Gimnazjum nr 1 Sochaczew
18. Domżałowicz Patrycja - Gimnazjum nr 1 Sochaczew
19. Gałecka Aleksandra - Gim 3 Sochaczew
20. Mierzejewska Wiktoria - SP Erminów
21. Orłowska Dominika - Gim 3 Sochaczew
22. Woźnicka Julia - Gim 3 Sochaczew
23. Jaskółka Weronika – ZSS Erminów
24. Liberadzka Agata – ZSS Erminów
25. Pabiańczyk Natalia – ZSS Erminów

Bieg 10. Bieg 12 min(chłopcy 2001-1999) + (kobiety do 29 lat ur. 1998-1986) godz. 10.55
1. Nosarzewski Daniel - Gim Lasocin
2. Jaworski Mateusz - Gim 3 Sochaczew
3. Chmielewski Eryk - Gim 2 Sochaczew
4. Szuflński Filip - Kozłów Biskupi
5. Panuszewski Konrad - Pijarskie Gimnazjum Królowej Pokoju Łowicz
6. Siekiera Leonard - Pijarskie Gimnazjum Królowej Pokoju Łowicz
7. Górka Szymon - Gimnazjum Powiatowe Sochaczew
8. Łasica Mikołaj – KM Aktywni Sochaczew
9. Klocek Mateusz – ZSS Erminów
10. Niewiadomski Dominik – ZSS Erminów
11. Zajączkowska Zuzanna - Sochaczew
12. Zasada Olga - Pijarskie LO Królowej Pokoju Łowicz
13. Szymkowicz Julia - Pijarskie LO Królowej Pokoju Łowicz
14. Zakrzewska Katarzyna - Sochaczew
15. Kapusta Agata - Pijarskie LO Królowej Pokoju Łowicz
16. Grefkowicz Natalia - Kozłów Biskupi
17. Kuczmarska Daria - Lasocin

Bieg 11. Bieg 12 min (mężczyźni do 29 lat ur. 1998-1986) godz. 11.10
1. Mikulski Tomasz - KM Aktywni Sochaczew
2. Ząbczyński Adam - Sochaczew
3. Kuklewicz Łukasz - KM Aktywni Sochaczew
4. Uliński Maciej - Warszawa
5. Adamkiewicz Michał - KM Aktywni Sochaczew
6. Podczaski Radosław - Sochaczew
7. Muras Rafał - UKS Filipides Teresin
8. Winnicki Kamil - UKS Filipides Teresin
9. Rutkowski Wojciech - Łowicz
10. Kozłowski Grzegorz - AZS AWF Warszawa
11. Karwowski Marcin - Mława
12. Karwowski Michał - Mława
13. Kowalski Patryk - KM Aktywni Sochaczew
14. Gawlak Damian - Maszna
15. Malicki Kamil - Sochaczew
16. Kowalski Adrian - KM Aktywni Sochaczew
17. Tonderski Mateusz - Łowicz
18. Zieliński Adam - Arsenal Sochaczew
19. Kwasek Patryk - Łowicz
20. Zakrzewski Krzysztof - KM Aktywni Sochaczew
21. Aksamit Jakub - Fanatyk Konary
22. Sobieraj Marcin - Fanatyk Konary
23. Barszcz Radosław - Fanatyk Konary
24. Marczak Albert - Kozłów Biskupi
25. Kwiatkowski Maciej - Sochaczew
26. Derdzikowski Paweł - Strefa.pro
27. Mońka Jan - Strefa.pro

Bieg 12. Bieg 12 minut. (kobiety 30-39 lat ur. 1985-1976) + (mężczyźni 30-39 lat ur. 1985-1976) + (kobiety 40+ ur. 1975 i starsze) + (mężczyźni 40-49 lat ur. 1975-1966) + (mężczyźni 50+ ur. 1965 i starsi). Godz. 11.25.
1. Szwed Agnieszka - Fanatyk Konary
2. Łukawska Monika - Strefa.pro
3. Wiśniewski Sebastian - Stowarzyszenie Przez Sport w Przyszłość
4. Ciećwierz Dariusz - LKS Olymp Błonie
5. Piotr Stępniak - KM Aktywni Sochaczew
6. Gawlak Damian - Maszna
7. Więckiewicz Rafał - Sochaczew
8. Lewandowski Sławomir - KM Aktywni Sochaczew
9. Zieliński Przemysław - Stowarzyszenie Przez Sport w Przyszłość
10. Derdzikowski Krzysztof - Strefa.pro
11. Łasica Remigiusz – Sochaczew
12. Sibiga Mikołaj – Warszawa
13. Masłowski Paweł - Sochaczew
14. Przybylska Małgorzata - KM Aktywni Sochaczew
15. Kęska Monika - Strefa.pro
16. Milczarek Rafał - KM Aktywni Sochaczew
17. Siepietowski Piotr - KB Rebus Pl (Warszawa)
18. Kiełbasa Dariusz - KB TKKF Promyk Ciechanów
19. Kazimierski Artur - KM Aktywni Sochaczew
20. Adamkiewicz Mirosław - KM Aktywni Sochaczew
21. Dariusz Makulec – KM Aktywni Sochaczew
22. Paradowski Roman - KM Aktywni Sochaczew
23. Niemiec Adam - KM Aktywni Sochaczew
24. Nowakowski Ryszard - KM Aktywni Sochaczew

POWYŻSZE SERIE PRZYPISANE SĄ NA STAŁE I NIE MOŻNA ICH ZMIENIAĆ. ZAWODNIK KTÓRY BĘDZIE CHCIAŁ WYSTARTOWAĆ (WYSTARTUJE) W NIE SWOJEJ SERII ZOSTAJE ZDYSKWALIFIKOWANY.
NIE DOPUSZCZALNE JEST BIEGANIE (NA PODMIANKĘ) ZA KOGOŚ. 
OGODZINIE 11.40 PRZEWIDUJE SIĘ 12 MINUTOWY BIEG (SERIE 13) DLA SPÓŹNIALSKICH ORAZ KTÓRZY ZAPISZĄ SIĘ W DNIU ZAWODÓW. NIE BĘDĄ ONI LICZENI W KLASYFIKACJI OGÓLNEJ BIEGU. NIE PRZYSŁUGUJE IM RÓWNIEŻ PAKIET STARTOWY. (MEDAL, POSIŁEK ITP.)
NUMERY STARTOWE POZNACIE W DNIU ZAWODÓW.

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy