Seroki - Parcela: zderzenie busa z ciągnikiem siodłowym

/ 8 zdjęć
Zdjęcia i foto: Seroki - Parcela: zderzenie busa z ciągnikiem siodłowym Wypadki sochaczew
+3

W wyniku zderzenia busa z ciągnikiem siodłowym w miejscowości Seroki – Parcela, Gmina Teresin, jedna osoba została poszkodowana i przewieziona do szpitala. Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin.

 

Wczoraj, 13 września, około godziny 15.30 w miejscowości Seroki – Parcela, Gmina Teresin, na Drodze Krajowej nr 92 doszło zderzenia busa z ciągnikiem siodłowym z naczepą. Kierowca busa został ranny. Przybyli na miejsce strażacy musieli wydobywać go z rozbitego auta przy pomocy narzędzi hydraulicznych. Następnie na noszach typu deska został on przekazany zespołowi ratownictwa medycznego i przewieziony do szpitala.

- Policjanci ustalili, że 29-letni mężczyzna kierujący Renault Master nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w tył przyczepy ciągnika siodłowego marki Renault Premium. Kierowca busa został przewieziony do szpitala, na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Sochaczewscy funkcjonariusze apelują o zachowanie rozsądku na drodze - komentuje zdarzenie KPP Sochaczew.

W początkowej fazie po zdarzeniu DK nr 92 była zablokowana. Na miejsce wypadku skierowano w sumie pięć zastępów straży pożarnej: dwa z Paprotni, dwa z Sochaczewa oraz OSP Niepokalanów.

 

Foto OSP Paprotnia

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy