Seroki: wypadek drogowy, poszkodowany kierowca Hondy

/ 1 komentarzy / 5 zdjęć
Zdjęcia i foto: Seroki: wypadek drogowy, poszkodowany kierowca Hondy Wypadki sochaczew

Wypadek drogowy w Serokach wymagał interwencji między innymi dwóch zastępów zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Sochaczewie oraz dwóch zastępów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Paprotni. Poszkodowany kierowca Hondy pozostawał w aucie, trzeba było go ewakuować.

 

W dniu 15 marca, o godzinie 6:35, dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze nr 92 w miejscowości Seroki (gmina Teresin). Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Sochaczewie oraz dwa zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Paprotni.

 

Po dojeździe na miejsce zdarzenia stwierdzono, że doszło do zderzenia samochodów osobowych marki Toyota oraz Honda. Kierujący Toyotą wysiadł o własnych siłach, zaś kierowca Hondy, przytomny, pozostawał w rozbitym pojeździe.

 

Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do poszkodowanego, jego ewakuacji oraz przekazaniu zespołowi ratownictwa medycznego. Dalsze czynności polegały na odłączeniu akumulatorów oraz sorpcji rozlanych na jezdni płynów eksploatacyjnych.

 

Akcję prowadzoną przez 6 strażaków PSP i 7 strażaków OSP zakończono o godzinie 8:13.

 

Tekst: st.kpt.T.Fijołek

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

użytkownik23631użytkownik23631
0
Witam

Poszkodowanego lub rodzinę bardzo proszę o kontakt na adres email:
m.katarzyna855@gmail.com
(2016-03-22 12:40)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy