SHLPN po XX kolejkach - 28.01.2012

Zdjęcia i foto: SHLPN po XX kolejkach - 28.01.2012 Piłka nożna sochaczew

W sobotnie popołudnie w hali sportowej w Chodakowie rozegrane zostały XIX i XX kolejka Sochaczewksiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Oto wyniki:

XIX kolejka 28.01.12

HYDRO-INSTAL - SOKÓŁ BUDKI PIASECKIE 3:2 (1:0)
HYDRO-INSTAL: Kamil Tondera:2, Adrian Dąbrowski
SOKÓŁ BUDKI PIASECKIE: Bartłomiej Kowalewski, Kamil Komosa

PROCTER & GAMBLE - PRIMA 4:1 (2:1)
PROCTER & GAMBLE: Ernest Dzięcioł:2, Karol Sadowski, Piotr Orliński
PRIMA: Tomasz Wołek

BCS ELEWACJE - TRANSPORT DUDEK 3:3 (1:1)

BCS ELEWACJE: Emil Botorowicz:2, Sebastian Strzelczyk
TRANSPORT DUDEK: Dariusz Jagiełło:2, Tomasz Trafalski

FAST-SERVICE - PROBUD 6:1 (3:1)
FAST-SERVICE: Jarosław Stencel:3, Przemysław Kubisz:2, Marcin Leszczyński
PROBUD: Kamil Celeda

HEGOR - ARWAL BROCHÓW 2:4 (2:2)
HEGOR: Michał Łukawski, Tomasz Flakowski
ARWAL BROCHÓW: Mateusz Szymański:3, Radosław Sadowski

Zawodnikiem kolejki został Emil Botorowicz (BCS Elewacje)

XX kolejka

SOKÓŁ BUDKI PIASECKIE – PROCTER & GAMBLE 0:3 (0:5)
PROCTER & GAMBLE: Karol Sadowski:3, Ernest Dzięcioł, Mariusz Kawczyński

PRIMA - BCS ELEWACJE 0:3 (0:1)
BCS ELEWACJE: Emil Botorowicz, Konrad Kowalski, sam.

TRANSPORT DUDEK - FAST-SERVICE 1:2 (0:1)
TRANSPORT DUDEK: Michał Nowakowski
FAST-SERVICE: Kamil Wróbel, Jarosław Stencel

PROBUD - HEGOR 16:3 (6:1)
PROBUD: Szymon Skowron:5, Tomasz Winnicki:4, Michał Gerasik:3, Paweł Krawczyński, Michał Janiszewski, Tomasz Kubiak, Kamil Celeda
HEGOR: Paweł Piątek, Michał Łukawski, Tomasz Flakowski

Zawodnikiem kolejki został Przemysław Przydatek (Arwal Brochów)


Tabela po XX kolejkach:

Msc Nazwa drużyny M Pkt BZ BS RB
1 Fast-Service18 48 118 31 87
2 Transport Dudek18 44 108 30 78
3 Probud18 41 94 46 48
4 Hydro-Instal18 37 86 45 41
5 BCS Elewacje18 37 102 41 61
6 Procter & Gamble19 21 56 99 -43
7 Arwal Brochów19 19 51 94 -43
8 Hegor18 13 31 117 -86
9 Sokół Budki Piaseckie18 13 34 88 -54
10 Al-Tym Chodaków18 11 29 86 -57
11 Prima 18 10 30 62 -32


Najskuteczniejsi po XX kolejkach

1 Przemysław Kubisz Fast-Service 39
2 Kamil Bartosiewicz Transport Dudek 31
3 Adrian Dąbrowski Hydro-Instal 26
4 Kamil Stencel BCS Elewacje 26
5 Szymon Skowron Probud 23
6 Jarosław Stencel Fast-Service 22
7 Kamil Wróbel Fast-Service 21
8 Konrad Kuśmider BCS Elewacje 20
9 Michał Bargieł Transport Dudek 19
10 Michał Gerasik Probud 18


Mecze sędziowali Waldemar Kaniewski i Marek Obidowski.

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy