Siatkarska niepodległość

/ 9 zdjęć
Zdjęcia i foto: Siatkarska niepodległość Siatkówka sochaczew
+4

W miniony weekend osiem drużyn uczestniczyło w turnieju siatkówki zorganizowanym przez MOSiR z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Zwyciężyła drużyna Ignis Skierniewice, która zagrała w składzie: Robert Amróz, Maciej Morawski, Maciej Sławiński, Łukasz Kosiorek, Joanna Szwajkosz, Mariusz Oławski, Jakub Bojarczuk, Mateusz Fydrych, Adam Pawlikowski, Wojciech Lewandowski, Maciej Kafarski oraz Bartłomiej Jabłoński. Najlepszym siatkarzem zawodów został wybrany Maciej Morawski (Ignis Skierniewice).


Wyniki turnieju


Eliminacje grupowe

Grupa A

Impect – Piast 2:1 (20-25, 25-21, 16-14)

Ignis – Zjednoczeni 2:1 (22-25, 26-24, 15-12)

Impect – Teresin 2:0 (25-21, 25-22)

Zjednoczeni – Piast 2:1 (25-20, 21-25, 15-13)

Ignis – Teresin 2:0 (25-18, 29-27)

Impect – Zjednoczeni 2:1 (19-25, 25-21, 15-10)

Ignis – Piast 2:0 (25-20, 25-21)

Zjednoczeni – Teresin 2:0 (25-22, 25-18)

Ignis – Impect 2:0 (25-18, 25-21)

Piast – Teresin 2:1 (25-19, 19-25, 15-11)

Tabela grupy A

1.Ignis Skierniewice 8

2.Impect Żuromin 6

3.Volley Team Zjednoczeni Bulkowo 6

4.Piast Feliksów 4

5.Teresin 1

Grupa B

Olimpijczyk – Volley 2:0 (25-16, 25-22)

Riviera – ZSRCKU 2:0 (25-20, 25-22)

VT Płock – Volley 2:1 (22-25, 25-18, 25-18)

Riviera – Olimpijczyk 2:1 (25-21, 22-25, 15-11)

VT Płock – ZSRCKU 2:0 (25-19, 25-18)

Riviera – Volley 2:0 (25-20, 25-22)

Olimpijczyk – ZSRCKU 2:0 (25-12, 25-22)

VT Płock – Riviera 2:0 (25-20, 25-17)

ZSRCKU – Volley 2:0 (25-22, 25-23)

VT Płock – Olimpijczyk (19-25, 26-24, 18-16)

Tabela grupy B

1.Volley Team Płock 8

2.Riviera 6

3.UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 6

4.ZSRCKU Sochaczew 2

5.Volley Sochaczew 1


Ćwierćfinały

Ignis – ZSRCKU 2:1 (25-21, 22-25, 15-9)

Olimpijczyk – Impect 2:0 (25-19, 25-14)

Riviera – Zjednoczeni 2:0 v.o.

VT Płock – Piast 2:0 (25-20, 25-10)


Półfinały

Ignis – Riviera 2:0 (25-17, 25-21)

Olimpijczyk – VT Płock 2:0 (25-21, 25-18)


mecz o III miejsce

Riviera – VT Płock 2:0 (25-19, 25-18)


Finał

Ignis – Olimpijczyk 2:0 (25-17, 25-21)

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy