Skąd siniaki u niemowlaka?

Zdjęcia i foto: Skąd siniaki u niemowlaka? Rozboje, napady, przemoc sochaczew

Policjanci z Sochaczewa wyjaśniają okoliczności związane z zawiadomieniem dotyczącym niedzielnej interwencji w jednym z domów w Młodzieszynie. Funkcjonariusze pojechali tam po sygnale od czujnych sąsiadów słyszących niepokojący płacz dziecka. Na miejscu okazało się, że rodzice maleństwa są pijani, a 1,5 miesięczny chłopiec z zasinieniami na ciele trafił do szpitala.

O tym, że w jednym z domów słychać głośny płacz dziecka poinformował w popołudnie, 27 lipca, sąsiad rodziny. Po przyjeździe policjantów okazało się, że ojciec 1,5 miesięcznego chłopca jest nietrzeźwy (miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie), a matka z dzieckiem zostali przewiezieni do szpitala. Niemowlę posiadało na ciele zasinienia. Po zbadaniu trzeźwości matki dziecka także u niej stwierdzono ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Chłopiec został pod opieką lekarzy, a jego rodzice zatrzymani do wytrzeźwienia i wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Po wytrzeźwieniu zostaną przesłuchani. W zależności od wyników trwających ustaleń zostanie określona przez prokuraturę kwalifikacja prawna w tej sprawie. Sytuacją zajmie się także sąd rodzinny, który może podjąć decyzję dotyczącą ograniczenia lub pozbawienia władzy rodzicielskiej.

 

Pozostałe wydarzenia odnotowane przez sochaczewską KPP w ostatni weekend:

 

25 lipca

Około godziny 6.30 sochaczewscy policjanci dostali zgłoszenie o młodym mężczyźnie, który uszkodził drzwi wejściowe do klatki w jednym z bloków przy Al. 600-lecia. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego 26-leniego mieszkańca gminy Sochaczew, który został osadzony w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie.

 

26 lipca

Około godziny 1.30 przy ul. Żeromskiego 24-letni mieszkaniec Sochaczewa uszkodził zaparkowany samochód marki Daewoo. Czynności prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie.

Kilka minut przed godz. 3.00, kierująca Fiatem będąc w stanie nietrzeźwości (prawie 2 promile alkoholu w organizmie) doprowadziła do zderzenia z pojazdem BMW. Do zdarzenia doszło na ul. Sienkiewicza.

Po południu nietrzeźwy kierujący skuterem (ponad 2,5 promila) nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w tył jadącego przed nim pojazdu marki Toyota. 44-letni kierowca skutera z lekkimi obrażeniami ciała został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Sochaczewie. do zdarzenia doszło na ul. Płockiej.

 

27 lipca

Kilka minut po godzinie 20.00 w miejscowości Mokas doszło do zdarzenia drogowego. Nietrzeźwy (1 promil) 24-letni kierujący samochodem marki Honda podczas wymijania się z jadącym z przeciwka Oplem doprowadził do zderzenia. Kierującego pojazdem marki Opel przewieziono do Szpitala Powiatowego w Sochaczewie, gdzie pozostał na obserwacji. Sprawca został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, zostało mu również zatrzymane prawo jazdy. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Urząd Miasta w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy