Skradziony samochód odnaleziony w Teresinie

Zdjęcia i foto: Skradziony samochód odnaleziony w Teresinie Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

Sochaczewscy funkcjonariusze odnaleźli skradziony samochód osobowy marki Mercedes w jednym z teresińskich garaży. Złodziejami okazali się dwaj mężczyźni z powiatu sochaczewskiego. Właściciel mercedesa miał pecha dwa razy. Kilka dni przed świętami uczestniczył w kolizji drogowej w powiecie sochaczewskim. Wysiadł z samochodu zostawiając włączony silnik. Podczas oczekiwania na patrol policji, znajdował się poza pojazdem wraz z drugim uczestnikiem kolizji. Całą sytuację obserwował młody mężczyzna, który wykorzystał nieuwagę kierowcy, wsiadł do auta i odjechał  z miejsca zdarzenia.  


Sprawca kradzieży to 27-latek z gminy Bolimów. Sochaczewscy funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który przyznał się do popełnienia czynu kradzieży. Wskazał miejsce ukrycia pojazdu, jednak w toku postępowania okazało się, iż samochodu już nie ma w wyznaczonym miejscu. Policjanci nadal poszukiwali auta. Miejsce ukrycia mercedesa odnalazła policjantka z Teresina. Okazał się, iż samochód jest na terenie jednej z teresińskich posesji. W związku z tym zdarzeniem zatrzymano 31-latka, który został oskarżony o paserstwo. Mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu. 


Sprawcy czynów są znani sochaczewskim funkcjonariuszom i byli już karani za podobne przestępstwa. Teraz za popełnione czyny grozi mężczyznom do pięciu lat pozbawienia wolności.


Źródło KPP Sochaczew. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy