Skrzyżowanie 600-lecia, Trojanowska, Staszica – modernizacja sygnalizacji

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: Skrzyżowanie 600-lecia, Trojanowska, Staszica – modernizacja sygnalizacji Inwestycje sochaczew

Sygnalizacja świetlna ulic Trojanowska, al. 600-lecia oraz Staszica będzie miała nową sygnalizację. Do zmiany obecne działającej przyczynił się radny Sejmiku Wojewódzkiego Adam Orliński. 


Jak informuje, zmiana sygnalizacji na drodze wojewódzkiej to mała inwestycja, jednak ze względu głosów mieszkańców wymagająca ulepszenia. W związku z tym, radny zdecydował o złożeniu pisma do Urzędu Marszałkowskiego w Warszawie. 


W treści pisma wynika, iż – W związku z pismem w sprawie zmiany organizacji ruchu w ciągu drogi wojewódzkiej nr 706 w miejscowości Sochaczew, proszę o zlecenie (Mazowieckiemu Zarządowi Dróg Wojewódzkich – przyp. Red.) modernizacji drogowej sygnalizacji świetlnej sterującej ruchem na skrzyżowaniu 600-lecia, Trojanowska, Staszica. - informuje Urząd Marszałkowski. 


Jak informuje Adam Orliński inwestycja ma kosztować kilkanaście tysięcy złotych.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

okooko
0
Lewoskręty ze Staszica i Trojanowskiej też będą zmodernizowane? Ogólnie to skrzyżowanie to jedna wielka porażka za brak lewoskrętów. Zlikwidujcie STOP koło Tarczyka, bo na Warszawskiej i Olimpijskiej brak!!! (2019-04-16 18:07)
NovJanNovJan
0
jak to dojdzie do skutku to beda znowu zmieniac bo juz Chopina skończą remontować - naprawde szybka realcja - ulice remontują od jesieni a poł roku pozniej obudzili sie ze zmianą sygnalizacji ze względu na zmiane organizacji ruchu:) (2019-04-17 09:35)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy