Skrzyżowanie al. XX-lecia z Traktem św. Jana Pawła II do remontu

Zdjęcia i foto: Skrzyżowanie al. XX-lecia z Traktem św. Jana Pawła II do remontu Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

17 lutego odbyła się kolejna sesja Rady Gminy Teresin, podczas której radni dokonali niewielkich korekt w uchwale budżetowej. Dzięki wygospodarowanym środkom m.in. zostanie uporządkowane skrzyżowanie al. XX-lecia z Traktem św. Jana Pawła II. Policyjne dane wyraźnie pokazują, że jest to miejsce bardzo newralgiczne, dlatego warto zadbać o bezpieczeństwo kierowców. 

Postanowieniem teresińskich radnych skrzyżowanie al. XX-lecia z Traktem św. Jana Pawła II przejdzie niezbędną modernizację, która rozwiąże problem niesprawnej sygnalizacji świetlnej. Jak w trakcie sesji tłumaczyła skarbnik Agnieszka Rosa:

– Zmniejszamy o 60 tys. złotych wynagrodzenia osobowe pracowników i dodatkowe wynagrodzenia roczne. Z tych środków chcemy przeznaczyć 20 tys. zł na remont skrzyżowania al. XX-lecia z Traktem św. Jana Pawła II. Kolejne 20 tys. zł proponujemy przeznaczyć na zamontowanie w tym miejscu monitoringu wizyjnego, dzięki któremu będzie można m.in. sprawdzić, kto jest sprawcą awarii sygnalizacji. Ostatnie 20 tys. zł chcemy dołożyć do wykonania projektu sieci wodociągowej w Paprotni.

Radni jednogłośnie przyjęli proponowane zmiany w budżecie i podjęli stosowną uchwałę.

Projekty uchwał są zamieszczone na stronie bip.teresin.pl w zakładce „Rada Gminy Teresin” – „Projekty uchwał”.


Outsourcing IT Warszawa

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy