Ślisko na drogach: stłuczki w Młodzieszynie i Dębsku

/ 1 komentarzy / 5 zdjęć
Zdjęcia i foto: Ślisko na drogach: stłuczki w Młodzieszynie i Dębsku Wypadki sochaczew

Do tych zdarzeń doszło niemal jednocześnie. W poniedziałek 29 lutego około 8.00 rano na drogach nr 50 w Młodzieszynie oraz 92 w Starym Dębsku zderzyły się samochody osobowe, w wyniku czego dwie osoby zostały poszkodowane.

 

- Do pierwszego ze zdarzeń zadysponowane zostały dwa zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Młodzieszynie. Na miejsce udał się także Naczelnik Wydziału Operacyjno-Szkoleniowego mł. bryg. Maciej Bieńczyk. Po dojeździe na miejsce ustalono, że w zdarzeniu uczestniczyły trzy samochody osobowe – Skoda Fabia, Seat Ibiza oraz Opel Astra. Osoby podróżujące znajdowały się poza pojazdami. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów, zakręceniu zaworu instalacji gazowej w jednym z aut oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Jedna z osób została przetransportowana do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego – informuje PSp Sochaczew.

 

Do Starego Dębska zadysponowano zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Sochaczewie oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rybnie. Na miejscu był również Dowódca JRG PSP bryg. Tomasz Stasiak. - Po dojeździe na miejsce ustalono, że doszło do kolizji samochodów osobowych Opel i Peugeot. Osoby podróżujące znajdowały się poza pojazdami. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba – informuje st. kpt. T. Fijołek z KPPSP Sochaczew.

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

użytkownik23631użytkownik23631
-2
Witam

Poszkodowanego lub rodzinę bardzo proszę o kontakt na adres email:
katarzyna.makowska33@gmail.com
(2016-03-01 13:56)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy