Słoneczny festyn w Erminowie

/ 14 zdjęć
Zdjęcia i foto: Słoneczny festyn w Erminowie Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew
+9

Niemalże perfekcyjne aktorstwo, umiejętności taneczne oraz wokalne we wspaniałym przedstawieniu pt. „Kopciuszek”, talent chłopca wczuwającego się w rolę Elvisa Preasleya oraz gratulacje dla wolontariusza szkoły – Marcina Putzana to kilka atrakcji festynu w Zespole Szkół w Erminowie z 12 czerwca 2013 roku pn. „Szkolny Festyn Integracyjny 2013” PN. Wiejska Zagroda”

Była to już 10 edycja festynu podczas, której m.in. pogratulowano laureatowi konkursu „Ośmiu Wspaniałych”, mieszkańcowi powiatu sochaczewskiego, uczniowi ZS w Erminowie. Odbyło się również rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Poezja ks. J. Twardowskiego w obrazach”. Starosta sochaczewski Tadeusz Koryś wręczył stypendium dla dwojga uczniów.
Ponadto, organizatorzy zapewnili gościom wiele przyjemności i radości. Samorząd powiatowy w Erminowie reprezentowali: przewodnicząca Rady Powiatu Halina Pędziejewska, starosta sochaczewski Tadeusz Koryś, wicestarosta Janusz Ciura, członek Zarządu Powiatu i prezes stowarzyszenia „Przyjazne Miasto Sochaczew” Przemysław Gaik, dyrektor Powiatowego Zespołu Edukacji Bogusław Bęzel oraz Joantą Kulpa-Szczepaniak z PZE, którzy wręczali m.in. nagrody zwycięzcom. Po części oficjalnej zaproszono dzieci do zmagań sportowo-rekreacyjnych a dorosłych do m.in. dopingu bądź zakupu rękodzieł wykonanych przez uczniów szkoły. Były warcaby, malowanie twarzy, slalom, przejazd motorem – Boruta_MC oraz dogoterapia. Nie zabrakło słodyczy oraz lodów od firmy MARS. Był to niewątpliwie jeden z najbardziej udanych festynów w tej szkole, któremu przyświecało wyjątkowe słońce. Dyrektor Hanna Milcarz zacytowała słowa starosty sochaczewskiego „Szkoła ta skazana jest z góry na sukces” i tak tez się stało teraz. Jak co rok szkołę odwiedzili wolontariusze z zaprzyjaźnionych szkół powiatu sochaczewskiego.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy