Zaloguj się do konta

"Słonecznym" do Trójmiasta

Urząd Miasta w Sochaczewie
2014-07-08
Komunikacja publiczna

W tegoroczne wakacje po raz dziesiąty na tory wyjechał pociąg Słoneczny. Kursuje on codziennie w relacji Warszawa Zachodnia - Gdynia Główna - Warszawa Zachodnia.

Wakacyjne połączenie Mazowsza z Trójmiastem obsługiwane jest wygodnymi, klimatyzowanymi wagonami piętrowymi. Są one przystosowane dla osób niepełnosprawnych i wyposażone w przewijaki dla niemowląt.

Z okazji jubileuszu 10-lecia Kolei Mazowieckich bilety na pociąg Słoneczny kosztują 10% taniej niż w 2013 r. Można je kupić w kasach biletowych, u kierownika pociągu, za pomocą telefonu komórkowego oraz w biletomatach KM. Przewóz roweru i psa jest nieodpłatny. Rozkład jazdy dostępny jest na stronie www.mazowieckie.com.pl.

Kupując bilet na pociąg Słoneczny w jednej z wybranych kas KM lub u kierownika pociągu, podróżny otrzymuje kartę z kuponami rabatowymi upoważniającymi do skorzystania z atrakcyjnych zniżek w trójmiejskich restauracjach, kawiarniach i innych interesujących miejscach. Kartę można również wydrukować ze strony internetowej Kolei Mazowieckich.

Czytaj więcej


e-Sochaczew Top 5

Edukacja31

Być gościnią, być ministrą... - jak żeńskie końcówki kreują rzeczywistość?

Sprawy urzędowo-administracyjne2

Niekończąca się opowieść na 15. Sierpnia

Zdrowie2

Czy oddział psychiatrii w sochaczewskim szpitalu zostanie zlikwidowany?

Wiadomości z UM21

No i zaczęło sie

Rekreacja

Karolina Czarnecka - pierwszy koncert promujący płytę CUD [VIDEO]