Śmierć 29-latka w gminie Iłów: na prostej drodze uderzył w drzewo

/ 6 zdjęć
Zdjęcia i foto: Śmierć 29-latka w gminie Iłów: na prostej drodze uderzył w drzewo Wypadki sochaczew
+1

Nie znamy przyczyn tego tragicznego wypadku. Na pewno warunki atmosferyczne były niesprzyjające: deszcz, miejscami grad, ślisko. Jednak nie wiemy, dlaczego na prostej drodze z Giżyc do Iłowa, młody 29-letni mieszkaniec zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Miał zaledwie około 2 kilometrów do domu. Zginął na miejscu.

 

Do tego tragicznego wypadku doszło wczoraj, 7 listopada, około godziny 17.40. Jadący samochodem marki Honda Accord mieszkaniec gminy Iłów na prostej drodze w miejscowości Piotrów zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. W chwili przybycia strażaków z dwóch jednostek z Sochaczewa i jednej z Giżyc, kierowca pozostawał nieprzytomny w rozbitym aucie. Ratownicy nie wyczuli żadnych funkcji życiowych u mężczyzny. Natychmiast przy użyciu narzędzi hydraulicznych zrobili dostęp do kierowcy, ewakuowali go na zewnątrz, przekazując zespołowi ratownictwa medycznego. Niestety, lekarz stwierdził zgon.

W związku z koniecznością przeprowadzenia czynności dochodzeniowo-śledczych, straż pożarna zabezpieczała i oświetlała miejsce do godz. 21.25.

 

Zdjęcia: st. kpt. T. Fijołek, KPPSP Sochaczew

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy