Śmiertelny wypadek w Chodakowie pod kościołem

/ 6 komentarzy / 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Śmiertelny wypadek w Chodakowie pod kościołem Wypadki sochaczew

Trwa śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku, do jakiego doszło w sobotę 14 listopada pod kościołem w Chodakowie. Przed 7.00 rano zginęła tu 89-letnia sochaczewianka, próbując przejść po pasach.Z uwagi na trwające postępowanie Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie nie podaje żadnych szczegółów na temat śmiertelnego wypadku, do jakiego doszło 14 listopada przed 7.00 rano na przejściu dla pieszych pod Kościołem św. Józefa Robotnika w Chodakowie. Pod kołami volkswagena zginęła tu 89-letnia mieszkanka Sochaczewa.


- W żadnym razie nie możemy wskazać winnych wypadku. Jest na to za wcześnie. Możemy powiedzieć tylko tyle, że kierujący volkswagenem 34-latek był trzeźwy. Nie wiemy jeszcze, czy jechał za szybko, jak sugerują niektóre media lokalne - twierdzi Joanna Olszar, rzecznik prasowy KPP. Tragicznie zmarła kobieta prawdopodobnie szła do kościoła. Przejście dla pieszych, na którym zginęła, nie posiada sygnalizacji świetlnej. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (6)

tadeusztadeusz
0
Raczej 89-cio letnia sochaczewianka nie wbiegła nieoczekiwanie na jezdnię... jadąc 50km/h można dostrzec z daleka nawet najbardziej nieostrożną staruszkę... (2015-11-17 16:38)
mksmks
0
"Nie wiemy jeszcze, czy jechał za szybko, jak sugerują niektóre media lokalne" ....... media wiedzą wszystko!!!!!! (2015-11-18 07:28)
rererere
0
to przejście jest niebezpieczne, tam powinna być sygnalizacja świetlna dla pieszych. (2015-11-18 07:57)
tadeusztadeusz
+2
Wszystkie przejścia stają się niebezpieczne kiedy uczestnicy ruchu drogowego wykazują się permanentnym brakiem wyobraźni... dotyczy to zarówno pieszych jak i tych w pojazdach mechanicznych w równym stopniu... (2015-11-18 08:17)
kasiatarkasiatar
+1
Na tym przejściu było już wiele wypadków z udziałem osób starszych. Powinni coś z tym zrobić. Są tam 2 przejścia. Jedno od wielu wielu lat i nie pamiętam żeby kiedykolwiek ktoś był tam potrącony i to feralne na którym zginęła ta starsza Pani. Jest ono bezpośrednio pod kościół. Po stronie kościoła jest dużo krzewów które na pewno mają swój udział w tych wypadkach. Zasłaniają widoczność dla jadących z ul.Młynarskiej w stronę miasta. Może trzeba byłoby coś z tym zrobić...
Ktoś napisał że jadąc 50km/h można dostrzec staruszkę. Tak, ale to miejsce jest naprawdę bardzo niebezpieczne i jest tam duży ruch... Niestety starszy człowiek uderzony nawet z niedużą prędkością jest narażony na większe obrażenia... słabszy organizm, mniejsza sprawność...
Nie nam osądzać co było tak naprawdę przyczyną akurat tego wypadku. Bardzo szkoda tej starszej Pani ale i kierującego, który przecież na pewno nie chciał jej zabić... Nie wiemy co było przyczyną są od tego odpowiednie służby aby to ustalić... (2015-11-18 09:14)
dragon36dragon36
-1
tadeusz mądre wpisy,a młodzież to wiemy jak jeździ,telefonik w ręku muza na fula ,gaz pedał decha i potem efekty widzimy . (2015-11-18 09:35)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy