Śmiertelny wypadek w Starym Dębsku

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Śmiertelny wypadek w Starym Dębsku Wypadki sochaczew


Jedna osoba zginęła w wypadku drogowym, do którego doszło w dniu 21 lipca, kilka minut przed godziną 15, na drodze nr 92 w miejscowości Stary Dębsk (gmina Nowa Sucha). Dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Sochaczewie po przyjęciu zgłoszenia zadysponował do zdarzenia dwa zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP oraz zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej w Antoniewie.

 

Po dojeździe stwierdzono, że doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego marki Toyota Auris z samochodem ciężarowym Mercedes z naczepą. Kierujący samochodem ciężarowym wysiadł z niego o własnych siłach i nie odniósł żadnych obrażeń. W rozbitym samochodzie osobowym pozostawała kierująca kobieta, bez oznak funkcji życiowych.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w pojazdach, utworzeniu dostępu do poszkodowanej przy użyciu narzędzi hydraulicznych i jej ewakuacji z wraku na noszach typu deska. Lekarz zespołu ratownictwa medycznego stwierdził zgon.

Działania prowadzone przez 6 strażaków PSP i 6 strażaków OSP zakończono o godzinie 15:37.


Komentarz Komendy Powiatowej Policji w tej sprawie: Wstępnie ustalono, że 40- letnia powiatu łowickiego kierująca pojazdem marki Toyota Auris podczas wyprzedzania zderzyła się z pojazdem dostawczym marki Mercedes. W wyniku odniesionych obrażeń poniosła śmierć na miejscu. Policjanci wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.


Tekst i zdjęcia: st. kpt. T. Fijołek

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy