Śmiertelny wypadek na ulicy Targowej

/ 4 komentarzy / 5 zdjęć
Zdjęcia i foto: Śmiertelny wypadek na ulicy Targowej Wypadki sochaczew

Na ulicy Targowej doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów. W wyniku zdarzenia kierowca jednego z aut poniósł śmierć. 


W dniu 31 stycznia kilka minut po 5 rano do Stanowiska Kierowania Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o wypadku na ulicy Targowej. Przybyli na miejsce strażacy zastali dwa pojazdy, samochód osobowy marki Opel Corsa oraz ciężarowy z naczepą. Kierowca auta osobowego wjechał w tył stojącej na drodze naczepy. 


Strażacy podjęli akcję ratunkową, ewakuowano poszkodowanego znajdującego się w aucie. 72- letni mężczyzna pozostawał bez czynności życiowych. Udzielono mu pierwszej pomocy, następnie poszkodowany trafił pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego. Niestety lekarz pogotowia stwierdził zgon.


Na miejscu pracowały jednostki Straży Pożarnej z Sochaczewa, Policja oraz ZRM.  


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

robroyrobroy
+2
po pierwsze -to nie pobocze-zajmował pas ruchu.pytanie czy był oswietlony? pogoda deszczowa,jakiś samochód jadący z przeciwka mógł oślepić kierowcę i wjechał w naczepę (2020-01-31 10:36)
MitutoyoMitutoyo
-1
Po drugie - kierowca w odpowiednim wieku, deszczowa pogoda, może zaparowane szyby, może zasłabł.

Odkąd sięgam pamięcią to Ciągnik z naczepa zawsze stał na parkingu obok, ale od remontu Trojanowskiej, gdzie zlikwidowano miejsca parkingowe dla conajmniej 30 aut nie ma juz tam miejsca dla swojego wielkiego auta, bo staja osobówki. Teraz stoi na ul. Targowej.

Kierowca ciągnika nie jest winny spowodowwania wypadku.

Pobocze to to nie jest bo tam go raczej nie ma w ogole. (2020-01-31 13:28)
JelczJelcz
-1
Dziadek 72 lata jedzie i nie widzi naczepy ani auta ciężarowego. I prosto wbija sie w naczepe. Teraz mozna pomyslec ze dziadek 72 lata jedzie i na przejściu dla pieszych nie widzi mlodej kobiety 26 lat przechodzacej przez jezdnie i ja potaca . Kobieta zostala przewieziona do szpitala ale tam mimo prób lekarzy kobieta umiera. Kobieta mloda osierocila 3 letnie dziecko. Wiec jaki morał z tego ?? Sami sobie odpowiedźcie..... Kiedys juz na ten temat pisano i głośno mówiono ale jakos ten pomysł zamarł. Ze kierowca od 60 roku zycia powinien byc badany pod stanem okulistyzcznym i zdrowia. (2020-01-31 20:40)
robroyrobroy
+1
@Jelcz ty może masz 30 lat ale jesteś starzec umyslowy,bez odbioru (2020-01-31 21:28)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy