Śmiertelny wypadek w Paprotni - kierowca ciężarówki był nietrzeźwy

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Śmiertelny wypadek w Paprotni - kierowca ciężarówki był nietrzeźwy  Wypadki sochaczew

Wczoraj w Paprotni doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W zderzeniu motoroweru z ciągnikiem siodłowym zginął 62 – letni mężczyzna. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora oraz biegły. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.


Wczoraj w godzinach popołudniowych na drodze krajowej nr 92 w Paprotni doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że 62 – letni motorowerzysta nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i będąc na pasie do skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu ciągnikowi siodłowemu marki Renault Premium, którym kierował 31 – latek z powiatu działdowskiego. Kierowca jednośladu w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.


Na miejscu pracowali policjanci, którzy wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora, a także biegły. Mundurowi zabezpieczali ślady, robili oględziny i ustalali świadków zdarzenia.


Badanie stanu trzeźwości kierowcy ciężarowego renault wykazało pół promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Pobrano mu również krew do dalszych, bardziej szczegółowych badań. Policjanci zatrzymali mu także prawo jazdy.


Droga krajowa nr 92 była zablokowana przez dłuższy czas, więc policjanci wyznaczyli objazdy.

Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku w którym zginął 62 – latek.


Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.


KPP Sochaczew

zdj.OSP Paprotnia 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

SieciechSieciech
0
Niby tylko pół promila, w niektórych krajach jeszcze dozwolone. Dopuszczalna ilość u nas powinnna być 0,00%% (2020-03-19 10:11)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy